۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۹
کد خبرنگار: 2743
کد خبر: 84166114
۰ نفر

برچسب‌ها

قیمت گوشت قرمز در سلسله ساماندهی شود

خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری سلسله گفت: نوسانات قیمت گوشت قرمز در این شهرستان ساماندهی و نرخ عرضه آن منطقی شود.

به گزارش ایرنا، مرتضی مهدوی کیا روز سه شنبه در جلسه با سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت و رییس اتاق اصناف لرستان با اشاره به وجود برخی نارضایتی ها از نوسان قیمت گوشت قرمز در شهرستان افزود: برخی شهروندان در مراجعات خود به فرمانداری از نوسان قیمت گوشت قرمز و تفاوت نرخ در واحدهای قصابی گلایه دارند.

وی با تاکید بر عرضه گوشت باکیفیت به شهروندان اظهار داشت: لیبل گذاری( برچسب زنی)  گوشت های عرضه شده در واحدهای قصابی سطح شهر ضروری است تا مردم از کیفیت و نوع گوشت عرضه شده اطلاع داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به وضعیت زرد شهرستان سلسله درخصوص شیوع کرونا گفت: به هیچ عنوان معتقد به تعطیلی معیشت بازاریان نیستیم، بنابراین کسبه، بازاریان و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت و مسئولان را همراهی کنند تا تعطیلی مشاغل از دستور کار خارج شود.

سرپرست فرمانداری سلسله ادامه داد: بسیاری از واحدهای صنفی شهرستان، اجاره بهای سنگینی پرداخت می کنند بنابراین همه باید با رعایت بهداشت کرونا، از ضرر بیشتر به این واحدها پیشگیری کنیم.

مهدوی کیا صنعت و معدن را یارکمکی فرمانداری در کنترل و پایش بازار دانست و تاکید کرد: نظارت مستمر بر بازار و قیمت اقلام و کالاهای اساسی ضروری است تا برآیند این اقدامات، منجر به افزایش رضایتمندی مردم شود.

حدود ۶۰ واحد صنفی عرضه گوشت قرمز و سفید در شهرستان سلسله وجود دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها