رئیس فدراسیون: ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات رشته دو و میدانی خریداری شد

بوشهر- ایرنا- رئیس فدراسیون دو و میدانی ایران گفت: ۲۰ میلیارد ریال تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران این رشته از کشور چین خریداری شد.

هاشم صیامی روز سه‎شنبه در گفت و گو با ایرنا در بوشهر افزود: از این میزان تجهیزات برای استان‏ کم برخورداری مانند بوشهر سهمیه ویژه‎ای تدارک دیده می‏‌شود تا بخشی از نیازهای ورزشکاران دو ومیدانی این استان تامین شود.

وی بیان کرد: بوشهر از استان‌‏های قهرمان پرور در رشته دو و میدانی است و ورزشکاران این استان همواره در میدان‌‏های بین‌المللی خوش درخشیدند.

صیامی ادامه داد: لیلا رجبی، پیمان رجبی، حسن حیدرپور و امین رهبر از جمله دو و میدانی کاران شاخص استان بوشهر هستند که در صحنه‎های مختلف ملی و بین المللی افتخار آفرین شدند و در ادامه راه آنها نیز نوجوانان و جوانان توانمندی پا به این عرصه گذاشتند.

وی عنوان کرد: به همین منظور همه تلاش خود را به کار گرفتم تا با وجود شرایط جسمانی نامناسب در مجمع عمومی و سالانه هیات دو و میدانی استان بوشهر حضور پیدا کنم که نتیجه‌‏های بسیار خوبی به همراه داشت.

هاشمی ادامه داد: حضور تمامی خانواده دو و میدانی استان بوشهر و بیان مسائل و مشکلات و  راهکار مناسب برای حل آنها از جمله مزیت‎های این مجمع سالانه است.

وی عنوان کرد: فدراسیون نیز مسائل و مشکلات قابل پیگیری را دنبال می‎کند تا استان بوشهر در ورزش دو و میدانی به روزهای خوب برسد.

هاشمی اظهار داشت: در استان بوشهر با حمایت‎های لازم بدون شک در آینده نه چندان دور در حوزه ورزش دو و میدانی به عنوان پرمدال ترین ورزش المپیکی دستاوردهای ارزشمندی حاصل خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها