اوج فتنه‌گری آمریکا در شهادت سردار سلیمانی نمایان شد

قزوین - ایرنا - مدیر حوزه‌های علمیه استان قزوین گفت: آمریکا با ترور کردن سردار شهید قاسم سلیمانی، اوج فتنه گری خود را برای جهانیان اثبات کرد و در برابر همه مردم دنیا بیش از پیش رسوا شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدتقی سبحانی نیا روز دوشنبه در مراسم ۹ دی‌ در بین کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، افزود: سردار شهید قاسم سلیمانی همواره برای مبارزه با دشمنان مردم، خدمت می‌کرد اما آمریکا تلاش کرد اهداف والای آن شهید را به گونه‌ای دیگر معرفی کند.

حجت الاسلام سبحانی نیا با بیان اینکه آمریکا همیشه دنبال فتنه گری بوده است و دفعه اول نیست که دست به چنین کارهایی می‌زند، اظهار داشت: آمریکا همیشه در طول این سال‌ها ایران را تروریست خوانده و معتقد است که ایران حقوق بشر را ضایع می‌کند.

این مسؤول تصریح کرد: اگر ایران حقوق بشر را ضایع می‌کند، چرا آمریکا به یمن، سوریه و عراق توجه نمی‌کند که شهرها چگونه ویران شده و مردان، زنان و کودکان به خاک و خون کشیده شده‌اند؟

حجت الاسلام سبحانی نیا در ادامه سخنان خود به نقش حضرت زینب (س) در تاریخ اسلام اشاره کرد و گفت: متاسفانه جامعه فکر می‌کند که حضرت زینب فقط الگوی همسرداری و حجاب است، درحالی که این بانوی اسلام در بین ۱۴ معصوم در همه ابعاد مطرح بوده است و باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیر حوزه‌های علمیه استان قزوین به نقش حضرت فاطمه (س) در روابط عبادی، اجتماعی و فردی اشاره کرد و گفت: فاطمه زهرا (س) برای زنان و مردان الگو است و اینطوری نیست که رفتار این بانوی اسلام فقط مختص به زنان باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها