آیین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مازندران مجازی برگزار می‌شود

ساری - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به درپیش بودن سالگرد شهات سپهبد قاسم سلیمانی، گفـت: با توجه به شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا، ویژه برنامه‌های سالگرد شهادت سردار رشید اسلام در این استان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام ناصر شکریان روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بر لزوم تبیین ابعاد شخصیتی سپهید شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه به ویژه در بین جوانان تاکید کرد و اظهار داشت: دستگیری و کمک به نیازمندان که از ویژگی‌های بارز این سردار بزرگ اسلام بود در قالب اجرای طرح مواسات و همدلی و با بهره‌گیری از ظرفیت جوانان همسو ازجمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در ایام سالگرد شهادت این سرباز ولایت است.

وی با بیان اینکه ترویج سیره و مکتب شهید قاسم سلیمانی در بسیج خدمت رسانی به محرومان است، بر لزوم استمرار کمک‌های مومنانه و طرح مواسات و همدلی در کمک به نیازمندان جامعه در سالگرد شهادت این شهید سرافراز تاکید کرد و افزود: باید از تمام امکانات و ظرفیت‌ها به ویژه مشارکت‌های مردمی در راستای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده کرد.

شکریان تبیین و تشریح ابعاد مختلف وصیتنامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تکثیر و توزیع آن در قالب برشور و کتابچه، فضاسازی تبلیغاتی در سطح شهر، نصب بنر و پوستر و توزیع آن در بین مساجد را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این ایام عنوان کرد و گفـت: در نظر داریم تا مطالب برگزیده از وصیتنامه این سردار بزرگ اسلام با عنوان "چهل چراغ" در قالب پوستر تهیه و در بین اقشار مختلف مردم توزیع شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، برگزاری محفل انس با قرآن در فضای مجازی، راه‌اندازی پویش من یک سلیمانی‌ام و برپایی مسابقات مختلف قرآنی با موضوع قرآن و گفتمان مقاومت را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ذکرکرد.

شکریان با اشاره به نقش بی‌بدیل سردار پر افتخار ایران اسلامی و جبهه مقاومت در حل بحران‌های منطقه‌ای و بین‌المللی، افزود: حل مشکلات امت اسلامی مهمترین دغدغه شهید سرافراز سپهبد قاسم سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه تمام مجاهدت‌های این شهید والامقام در راستای تحقق منویات رهبری بود، گفت: تحول بزرگ ایران اسلامی و نقش تمدن ساز جمهوری اسلامی در سال‌های اخیر حاصل مجاهدت‌های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش در جبهه مقاومت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها