۹ دی روز بیداری و بصیرت ایران اسلامی است

بوشهر-ایرنا- رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه استان بوشهر گفت: ۹ دی روز بیداری و بصیرت ایران اسلامی است و در این روز مردم آمدند تا به خواص بصیرت دهند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی  عدالت روز سه‎شنبه در آیین بزرگداشت ۹ دی در بوشهر افزود: این چنین برنامه‎ها شعائر دین است و حضور میلیونی مردم در سال‌های گذشته به معنی ظاهر شدن قدرت آنها برای همه افراد فرورفته در خواب غفلت و بی بصیرت است.

وی اظهار داشت: نتیجه بصیرت حمایت از ولایت است و در هیچ کشوری چنین نشده که مردم طی ۴۰ سال ارشاد‎های رهبرش هیچگاه متضرر نشوند و چنین رهبری فرزانه‏‌ بدون شک در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امسال به دلیل خاص شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری تجمع بزرگ برای بزرگداشت حماسه ۹ دی وجود نداشت ولی این مناسبت به قدری اهمیت دارد که از هر ظرفیتی برای انتقال پیام آن استفاده شود.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: برخی از خواص نتوانستند در جریان فتنه ۸۸ نمره قبولی دریافت کنند ولی اکنون شاخص و معیار برای همگان مشخص و روشن است.

وی اظهار داشت: مردم در ایران اسلامی و بویژه استان بوشهر همواره استعمار و استکبار ستیز هستند و این رویه را در دوره‎های مهم تاریخی به منصه ظهور گذاشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها