۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۵
کد خبرنگار: 2221
کد خبر: 84166065
۳ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حکایت سرداری که سر داد ....

اهواز-ایرنا-سردار حاج قاسم سلیمانی، سرداری که با پیروی از مکتب عاشورا، سر داد تا ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی برای همیشه زنده بمانند.

به گزارش ایرنا در آستانه سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، بار دیگر جنایت حقیرانه دشمنان اسلام و انقلاب برای ملت شهید پرور ایران اسلامی تداعی شده است.

بدرقه تاریخی پیکر مطهر شهید سلیمانی از سوی ملت شهید پرور ایران اسلامی با شکوه هرچه تمام‌تر برگزار شد .

امریکا این نماد استکبار جهانی هیچ گاه فکر نمی کرد ملت ایران اسلامی این چنین فرزند برومند خود را تا بهشت الهی بدرقه کنند.

مردم کشورمان در جای جای ایران اسلامی ، حماسه آفریدند و شکوه و عظمت شخصیت ارزشمند سردار سلیمانی را به رخ جهانیان کشیدند.

وجود حاج قاسم درمحور مقاومت و خدمات بی نظیر وی برای دفاع از ارزش های اسلامی ، وی را به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های  انقلاب اسلامی و سمبل مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی معرفی کرد.

او حتی در سیل خوزستان ، خالصانه بر دستان پیرمردی ولایتمدار خوزستانی بوسه زد و این نهایت  مردمداری حاج قاسم بود.

وی در روزهای سیل سال ۹۸ ، سلاح بر زمین گذاشت و بیل به دست و مهربانانه به کمک مردم سیل زده شتافت و به گواه مردم ، او در غم مردم سیل زده خوزستان اشک می ریخت.

مردم خوزستان دلبسته سردار بودند و عشق خود را به سردار دل ها را در مراسم شهادت این فرزند رشید اسلام به نمایش گذاشتند.

به واقع شخصیت سردار سلیمانی و اقتدار وی واهمه شدید دشمنان را به همراه داشت.دشمن از حاج قاسم واهمه داشت زیرا می دانست تمام معادلات ضد اسلامی آنها در منطقه با درایت و تدبیر سردار دل ها به هم می ریزد.

و این بار سردار دلها ، فرزند رشید و برومند ایران اسلامی قربانی ترس و ترور ناجوانمردانه و جنایت آمریکا شد .

یکی از دانشجویان اندیمشک با بیان اینکه راه سردار سلیمانی همواره ادامه دارد گفت: سردار سلیمانی به عنوان یک مکتب برای جوانان زنده است و همه ما با پیروی از راه وی برای تحقق اهداف ولای این شخصیت بزرگ تلاش خواهیم کرد.

سامان زبده افزود: دشمن بداند ترور و جنایت ، حقیرانه ترین راه برای رسیدن به اهدافش است و جوانان این دیار انتقام خونهای پاک شهدا را خواهند گرفت.

زهرا صفری بانوی اندیمشکی هم گفت:ما در دوران مختلف فرزندان خود را برای دفاع از ارزش های اسلامی تقدیم کردیم و طی سال های اخیر بزرگترین فرزند ایران اسلامی سردار سلیمانی را در راه دفاع از ارزش ها از دست دادیم اما بدون شک سردار سلیمانی زنده است و راه وی ادامه دارد.

وی افزود: جوانان این مرز و بوم همه فرزندان سردار سلیمانی هستند و مقاومت ما در برابر دشمنان قسم خورده اسلام با قاطعیت ادامه دارد.

یک خواهر شهید که خواست نامش عنوان نشود گفت: راه و هدف شهدا زنده است و شخصیت سردار سلیمانی به عنوان اسوه ایمان ، اخلاق ، شجاعت و دلیری برای تمام دوران زنده خواهد بود.

برزو عالی زاده دیگر شهروند اندیمشکی هم گفت:دشمن با جنایت خود در به شهادت رساندن سردار سلیمانی ، اوج حقارت خود را به جهانیان ثابت کرد.

وی گفت: فرزندان اندیمشک در آزاد سازی نبل و الزهرا حماسه آفریدند و تقدیم شهدای مدافع حرم اندیمشک در دفاع از حریم اهل بیت (ع) ، نشان دهنده اعتقاد مردم این شهرستان به راه و هدف سردار حاج قاسم است.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی یک شخصیت برجسته و متعلق به دنیای اسلام است که نامش برای همیشه در تاریخ جاودان خواهد ماند.

به گزارش ایرنا شهرستان در شمال استان خوزستان مملو از پارچه نوشته و بنرهای گرامیداشت سردار سلیمانی  است.

مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی روز شنبه ۱۳ دی ماه در تالار فرهنگ شهرستان اندیمشک برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها