۶ واحد مسکونی در شهرستان ملایر تحویل مددجویان شد

همدان- ایرنا- ۶ واحد مسکونی ویژه نیازمندان و محرومان احداث شده توسط بسیج سازندگی سپاه روز سه شنبه و همزمان با گرامیداشت حماسه ۹ دی و ایام سالگرد شهادت سردار قاسم سلمیانی، تحویل مددجویان متقاضی در شهرستان ملایر شد.

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه ناحیه ملایر در آیین بهره‌برداری و تحویل این واحدهای مسکونی محرومان در روستای کلیل‌آباد، اظهار داشت: این تعداد واحد مسکونی به منظور تامین مسکن اقشار محروم و نیازمند با همت گروه های جهادی و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان و با هزینه ای معادل ۲۰۰ میلیون تومان در قالب ساخت، بازسازی و مرمت آماده شده است.

سرهنگ «سیدجواد حسینی» افزود: همچنین از مجموع این ۶ واحد مسکونی، یک واحد در روستای ازناو و چهار واحد دیگر نیز در مناطق محروم شهر ملایر تحویل متقاضیان شد.
وی اظهار داشت: ۱۵ واحد مسکونی مددجویان و محرومان شهرستان ملایر با اعتبار حدود ۲۹۰ میلیون تومان در سال جاری و با مشارکت فعال گروه‌های جهادی بسیج سازندگی ، افراد خیر و نهادهای حمایتی احداث، مرمت و بازسازی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملایر، سهمیه شهرستان برای بازسازی مسکن مددجویان و واحدهای آسیب‌دیده از سیل ۹۸ را شامل ۷۷ واحد احداث و مرمت عنوان کرد و گفت: کار احداث و مرمت این تعداد واحد مسکونی همزمان با هفته بسیج به پایان رسید.

در ادامه این آیین، سالن ورزشی شهدای روستای ازناو به عنوان سی و پنجمین خانه ورزش روستایی شهرستان ملایر با اعتبار ۲۵ میلیون تومان و به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر به بهره برداری رسید.

براساس این گزارش، واحد گلخانه‌ای روستای شیرین‌آباد نیز به مساحت چهار هزار مترمربع و  ۹۰ تن ظرفیت تولید محصولات سیفی به بهره‌برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها