۹ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 884
کد خبر: 84165992
۰ نفر

برچسب‌ها

کاهش ۴۰ تومانی نرخ دلار

تهران- ایرنا- هر دلار امروز (سه شنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روزگذشته (دوشنبه) ۴۰ تومان کاهش یافت.

به گزارش ایرنا، نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی امروز (سه شنبه) ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۲۶۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته به ۳۱ هزار و ۴۶۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شد.همچنین قیمت خرید دلار دربازار متشکله ارزی ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۵ هزار و ۵۵۳ تومان بود.

علاوه براین نرخ خرید یورو در این بازار۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۳۰ هزار و ۹۰۶ تومان معامله شد.

براساس این گزارش درسامانه سنا در روز معاملاتی گذشته (دوشنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۳۰ هزار و ۷۱۵ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۲۰۵ تومان معامله شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۱ هزار و ۶۰۹ تومان فروخته و حواله دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۵۹۶ تومان ثبت شد.

روزهای گذشته روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بود. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان‌ماه سیر نزولی به خود گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =