فشار دشمنان برکات فراوانی برای انقلاب داشت

شاهرود – ایرنا - مدیر حوزه‌های علمیه استان سمنان گفت : مرور ۴۰ سال گذشته انقلاب اسلامی نشان از هوشیاری مردم با بصیرت و ولایی ایران دارد که شرارت های دشمنان را دفع و فرصت ها یی از دل  تحریم و فشار استکبار جهانی برای نظام اسلامی به ارمغان آورد.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رستمیان ، سه شنبه در آیین گرامیداشت ۹ دی مردم شاهرود که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا  در حسینیه اعظم مدرسه قلعه این  شهر برگزار شد ، افزود : ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با الگوبرداری از حضرت فاطمه (س) در دفاع از ولایت  بار دیگر بصیرت خود را تجلی بخشیدند.

وی با بیان اینکه هر جا و زمانی که دشمنان با افکار پلید خود برای ملت و نظام اسلامی شری آفریدند در دل آن برکات فراوانی پدید آمد ، تاکید کرد: دفاع مقدس، ترورها ،تحریم و فشارها ظالمانه ، مقاومت ،توسعه ، پیشرفت و فتح قله های دانش را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

به کفته وی ، دشمنان ، حاج قاسم را از ما گرفتند اما مکتب حاج قاسم از دل آن پدیدار شده و فراگیر گردید.

وی با اشاره به شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران و دیکر شهدای صنعت هسته ای تاکید کرد : مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در این راستا انتظار هفت ساله ملت در پیشرفت دانش صلح آمیز هسته ای را به دنبال دارد.

مدیر حوزه های علمیه استان سمنان گفت : از دل فتنه ۸۸ نیز حماسه مردمی نهم دیماه پدید آمند و روز بصیرت و میثاق با ولایت نام گرفت.

رستمیان افزود: منظق قران گشایش و آسایش پس از دشواری است که مردم به آن یقین دارند.

وی با اشاره به آیه ۱۰۸ سوره یوسف (ع)  که بصیرت مسوولان و مردم مورد تاکید است ، ادامه داد: امروز بیشتر از هر زمان به بصیرت ، اتحاد ، انسجام و وحدت کلمه نیازمند هستیم .

مدیر حوزه های علمیه استان سمنان گفت : مردم با تبعیت  آگاهانه از رهبر معظم انقلاب پا به میدان گذاشته و در آن شرایط غبار آلود حماسه ای را در نهم دیماه خلق کردند که در تاریخ ماندگار شد.

امام جمعه موقت دامعان با بیان اینکه آنچه در این شرایط مهم است بصیرت مسوولان است، ادامه داد: مسوولان باید بدانند با سخنان خود به دشمنان گرا ندهند.

به گزارش ایرنا، جمعی از خانواده شهدا، ایثارگران، طلاب، دانش آموزان و دانشجویان در گرامیداشت سالگرد ۹ دی روز بصیرت و مقابله با فتنه گران در حسینیه اعظم مدرسه قلعه شاهرود گردهم آمدند و یاد و خاطره شهدا فتنه ۸۸ را گرامی داشتند .

در این آیین شعار های، " فشار و زور و تحریم ،  این منطق آمریکاست " ، " تحریم و ظلم و ستم ،  سه حربه آمریکاست" ، مرگ بر آمریکا ، انگلیس ، اسراییل و آل سعود خائن سر دادند.

مداحی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بمناسبت شهادت حضرت زهرا(س) ، شهادت سردار سلیمانی ، فخری زاده نیز بخش دیگری از این مراسم بود.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha