ملی‌پوش قایقرانی: نگاه به نخستین دوره لیگ مادی نیست

تهران- ایرنا- دارنده مدال طلا قهرمانی قایقرانی آسیا با اشاره به برگزاری نخستین دوره لیگ برتر این رشته گفت: تجربه نخست لیگ برتر است و نگاه ما به این دوره مادی نیست بلکه یک رقابت برای رسیدن به آمادگی کامل است.

«بهمن نصیری» روز یکشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نخستین دوره لیگ تا چند روز دیگر آغاز خواهد شد و بدون شک می‌تواند اردو تمرینی و یک رقابت خوب برای مدعیان باشد. من با دانشگاه آزاد وارد این رقابت خواهم شد و اصلا نگاه مادی به این مسابقات ندارم زیرا تجربه نخست آن است و همه باید برای توسعه این لیگ تلاش لازم را انجام دهیم.

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن رقابت‌های گزینشی المپیک توکیو اظهار داشت: برای رسیدن به توکیو باید اسفندماه در مسابقات گزینشی شرکت کنیم و رقابت سختی با قایقرانان آسیایی داریم. البته تا پیش از اعزام به مسابقات گزینشی اردوهای طولانی‌مدت در دستور کار است و این اردوها از اواخر آبان ماه آغاز و اکنون در مرحله دوم آن قرار داریم.

ملی‌پوش روئینگ ایران همچنین در خصوص لیگ برتر قایقرانی گفت: صعود به المپیک توکیو دور از دسترس نیست اما سخت است. برای این کار لازم است تا نهایت تلاش را انجام دهیم. در چند ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از اردوها تعطیل بود و ورزشکاران به‌صورت انفرادی تمرین می‌کردند. من به‌تنهایی تمرین کردم و هیچ‌گاه اجازه ندادم که از آمادگی دور شوم.

آینده قایقرانی ایران از دیگر مباحث موردنظر نصیری بود.  او در این زمینه عنوان کرد: زمانی که مدیریت تخصصی باشد و دانش‌افزایی به ابزاری برای پیشرفت تبدیل شود باید آینده روشنی برای قایقرانی ایران متصور بود.   ما همواره در سطح قاره آسیا مدعی بودیم و برای رسیدن به سکوی جهانی و المپیک نیز باید با جدیت بیشتری تلاش کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha