حماسه ۹ دی اوج دشمن‌شناسی ملت ایران است

مهاباد- ایرنا- امام جمعه میاندوآب‌ گفت: حماسه ماندگار نهم دی، اوج دیانت، بصیرت و دشمن شناسی ملت ایران در برابر تندبادها و طوفان‌های هدایت شده از سوی دشمنان بر پیکره انقلاب است.

حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت سالروز حماسه مردمی و انقلابی ۹ دی ماه اظهار داشت: این حماسه که با شعار محوری ولایت مداری، بصیرت و استقامت شکل گرفت، رمز ماندگار انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: نگاه جناحی به این حماسه بزرگ، جفا در حق ۹ دی و انقلاب اسلامی ایران است زیرا در این روز مردم ولایت‌مدار و انقلابی با سلایق مختلف برای دفاع از انقلاب و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به میدان آمده و بار دیگر وفاداری و پایبندی خود را به ولایت را به اثبات رساندند.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه مردم در این روز تیر خلاصی به جریان فتنه شلیک و آن را نابود کردند، اضافه کرد: ملت انقلابی ایران در این روز حماسی آتش فتنه را خاموش کردند از این رو باید این حماسه مانند روزهایی همچون ۲۲ بهمن، ۱۳ آبان و روز جهانی قدس گرامی داشته شود.

وی بیان کرد: همه اعتقاد داریم که نعمت ولایت‌فقیه از سوی خداوند متعال موهبتی برای انقلاب اسلامی ایران است زیرا کشور را از گزند دشمنان ایمن ساخته و اهداف و خواسته دشمنان علیه ایران اسلامی را در نطفه خفه می‌سازد.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده تاکید کرد: انسجام و همدلی مردم در حماسه نهم دی برای حمایت از نظام و ولی فقیه علاوه بر پایان دادن به آشوب‌ها در اقتدار نظام و پشتیبانی از رهبری نقش مهمی داشت.

خلق حماسه ۹ دی‌ماه ملت قهرمان ایران در سال ۱۳۸۸ در لبیک به ‌فرمان مقام معظم رهبری در تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب شکل گرفت.

حماسه ۹ دی در سال ۱۳۸۸ با حضور مردم و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی برگزار شد و در تقویم انقلاب اسلامی به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها