دژپسند و خاوازی امروز به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهند

تهران-ایرنا- فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و سید کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه علنی امروز به سوالات نمایندگان پاسخ می‌دهند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا،  سؤال مشترک «احمد نادری» و «سیدنظام الدین‌موسوی» نمایندگان تهران،   از وزیر امور اقتصاد و دارایی و سؤال «سیدسلمان ذاکر» نماینده ارومیه از وزیر جهاد کشاورزی در دستور کار امروز نمایندگان قرار دارد.

نمایندگان امروز همچنین گزارش صنایع و معادن در مورد طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست‌های تنظیم بازار،  بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک مصوب۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن و بررسی گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور را در دستور کار دارند.

بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد نقض در اجرای قانون تمرکز اختیارات و وظایف بخش کشاورزی و گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه و گزارش رئیس دیوان محاسبات کشور در مورد تفریغ بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور نیز در برنامه امروز نمایندگان پیش بینی شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

سرخط اخبار سیاست