مظلومی: عدالت برای استقلال در برنامه لیگ رعایت نشد

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ قول داده بود تا بازی‌ تمام تیم ها یکسان نشده باشد، شهرآورد برگزار نشود اما در برنامه ای که ارایه کرد عدالت برای استقلال رعایت نشد.

به گزارش ایرنا، پرویز مظلومی در گفت و گویی اظهار داشت: استقلال سه بازی بیرون از خانه دارد. در کنار این مسابقات شهرآورد هم حساسیت خود را دارد و با همه احترامی که برای تیم‌های دیگر قایل هستیم، گفتیم تا زمانی که پرسپولیس بازی‌های عقب افتاده را انجام نداده شهرآورد انجام نشود. سهیل مهدی هم قول تا بازی‌ها یکسان نشده است، شهرآورد را برگزار نکند.

وی افزود: اما اکنون برنامه‌ای که سازمان لیگ ارایه کرد ما درهفته هشتم با گل گهر بازی می ‌کنیم و رقیب ما دو بازی از ما عقب‌تر است و این خودش در ادامه بازی ها تاثیرگذار خواهد بود. اکثر باشگاه‌ها روی این برنامه ارایه شده، اعتراض دارند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: ما حاضر بودیم تا وقفه ای بیفتد و بازی ها  یک به یک برگزار شود. حساسیت ما برای دیدار شهرآورد است. دنبال جانبداری نیستیم و باید عدالت رعایت شود. خواهشم این است که مسوولان تیم ها راجب تیم ‌های خودشان صحبت کنند.

وی ادامه داد: دنبال حاشیه نیستیم اما دنبال حق خودمان خواهیم بود. در برنامه‌ای که داده شد حقی به استقلال ندادند و اگر شهرآورد نبود این مساله برایمان انقدر اهمیت نداشت. هواداران روی این موضوع حساس هستند. تیمی که بازی آن عقب می‌افتد نتایج و جدول را می‌داند. امیدوارم برنامه طوری تنظیم شود که هیچ تیمی متضرر نشود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =