برگزیدگان همایش مقاله‌نویسی نماز در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند

شهرکرد-ایرنا-آیین اختتامیه نخستین همایش مقاله‌نویسی نماز روز دوشنبه در فارسان چهارمحال و بختیاری برگزار شد و هفت نفر از نویسندگان برتر مقالات این همایش معرفی و تجلیل شدند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان گفت: در این همایش ابوالفضل یوسفی و علی سلیمانی با ارائه ۲مقاله جداگانه با موضوع "نقش نماز در هدایت فکری انسان نمازگزار"، نگین حیدری با تدوین مقاله "بررسی تفسیری فرازهای نماز و محتوای حقیقی نماز" و میلاد جمالپور نویسنده مقاله "بررسی آیات قرآنی مرتبط با موضوع نماز و اهمیت قرآن کریم به مقوله نماز" عناوین برتر را کسب کردند.

اسفندیار امیریان افزود: رضا شیروانی، احمد عسگری و فاطمه امیریان نیز با ارائه مقالاتی با موضوع "نقش و تأثیر نماز بر شخصیت و سبک زندگی انسان نمازگزار" از دیگر برگزیدگان نخستین همایش مقاله‌نویسی نماز بودند.

وی با اشاره به ارسال ۴۰ مقاله به دبیرخانه همایش مقاله‌نویسی نماز تصریح کرد: مقالات برتر این همایش برای شرکت در جشنواره سراسری نماز در نظر گرفته خواهند شد.

امیریان یادآور شد: این همایش با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر فعالیت‌های قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت تبیان شهرستان فارسان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دانش آموزان متوسطه دوره دوم، جامعه هدف نخستین همایش مقاله‌نویسی نماز را تشکیل می‌دادند.

شهرستان فارسان در ۳۵کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha