حرکت عظیم و خود جوش مردم در نهم دی انقلاب اسلامی را بیمه کرد

تهران - ایرنا - ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور بیانیه‌ای به مناسبت نهم دی تاکید کرد: حرکت عظیم و خودجوش در نهم دی‌ماه را می‌توان به‌منزله واکسنی دانست که انقلاب اسلامی را در برابر فتنه گران و آشوب‌طلبان داخلی و خارجی بیمه کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این بیانیه آمده است: نهم دی‌ماه سالروز نمایش بصیرت و اقتدار مردم ایران اسلامی است که همچون سیلی خروشان فتنه‌های داخلی و خارجی را محو کرد و باعث رسوایی و شکست دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی شد.

این بیانیه می‌افزاید: دشمن مکار و حیله‌گر که در طول سه دهه، همه راه‌ها از جمله، کودتا، جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه و... را علیه ملت رشید ایران اسلامی امتحان کرده بود، در سال ۱۳۸۸ می‌خواست با زدن نقاب «دموکراسی خواهی»، «صیانت از آرای مردمی» و به راه انداختن «انقلاب نرم»، استحاله نظام و انقلاب را رقم بزند. این در حالی است که قدرت‌های غربی همواره از دیکتاتورترین کشورها در منطقه حمایت کرده و دستانشان به خون انسان‌های بی‌گناه در منطقه به جرم دموکراسی خواهی و مبارزه با طاغوت‌ها آلوده است.

در بیانیه ارتش جمهوری اسلامی آمده است: بدون شک در ورای برخی اقدامات عناصر ضدانقلاب داخلی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و برنامه‌ریزان و اتاق‌های فکر غربی وجود داشت که با تمام وجود در پی به شکست کشاندن انقلاب اسلامی بودند. اما دست خداوند از آستین مردم بیدار و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ بیرون آمد تا هم نقشه استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها را نقش بر آب و هم بساط توهین کنندگان به ساحت قدسی و ملکوتی حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) را جمع کند. این در حالی است که اتاق‌های فکر دشمنان قسم خورده انقلاب، براندازی و سرنگونی نظام مردمی ایران اسلامی را تمام شده می‌دانستند و برخی مقامات رسمی و دیپلماتیک مدعیان دروغین دموکراسی در اغتشاشات حضور عینی و ملموس داشتند و آتش‌بیار معرکه بودند.

این بیانیه می‌افزاید: لذا با توجه به برنامه‌ریزی گسترده اتاق‌های فکر غربی و حمایت تمام قد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی از اغتشاشگران و مشتبه شدن حق با باطل در ذهن برخی از مردم، این حرکت عظیم و خودجوش در نهم دی‌ماه را می‌توان به‌منزله واکسنی دانست که انقلاب اسلامی را در برابر فتنه گران و آشوب‌طلبان داخلی و خارجی بیمه کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بیانیه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این روز بزرگ و تأثیرگذار در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی و ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای آن ایام، بیعت مجدد خود را با رهبر و فرمانده معظم کل قوا اعلام می‌دارد و برای پاسداشت و حراست از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر هر دشمن و فتنه‌گری اعم از داخلی و خارجی از آمادگی لازم و کافی برخوردار است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha