پیام سلطانی‌فر به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان پیامی صادر کرد.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در سالروز تشکیل این وزارتخانه پیامی به شرح ذیل صادر کرد:


جوان مظهر بالندگی ، پویایی و ورزش نشانگر حرکت و تکاپوست. و آنچه این دو را در کنار هم قرار میدهد سرزندگی، اراده برای بدست آوردن موقعیت های بالاتر و تلاش برای ساختن آینده ای بهتر است.
از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید، تمامی عزم و توان خود را به کار بسته ایم تا وزارت ورزش و جوانان که به واسطه فعالیت در دو حوزه جوانان و ورزش با تمامی آحاد مردم عزیز سرزمین مان در ارتباط است بتواند گامی موثر برای جامعه هدف خود بردارد و در راه توسعه، پیشرفت، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی نقش آفرینی کند.
این وزارتخانه که توسعه ورزش در حوزه های همگانی، قهرمانی، حرفه‌ای و بانوان، تحکیم معنویت، ارزش‌های اخلاقی و منش پهلوانی، ارتقای هویت دینی، انقلابی و ملی، تقویت مسئولیت‌پذیری، بهبود و اصلاح سبک زندگی جوانان منطبق بر ارزش‌های اسلامی ـ ایرانی را از اهداف متعالی خود می داند و برای تحقق آنها تلاش می کند.
بی شک هر قدمی که برداشته ایم جز با حمایت بی دریغ و بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس محترم جمهوری، همراهی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و نهادهای تابعه، همکاری صمیمانه و مستمر نهادها، نظرات کارشناسان در حوزه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدلی اصحاب رسانه میسر نبود.
اکنون که دهمین سالگرد تشکیل وزارت ورزش و جوانان را پشت سر می گذاریم، از تلاش مجموعه خدوم همکارانمان در تمامی استان ها، فدراسیون ها و نهادهای تابعه و جامعه گرانقدر جوانان و ورزش سپاسگزارم و از خداوند متعال توفیق روزافزون برای خدمت به کشور عزیزمان را خواستارم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha