۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۸
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84165092
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: ساختار اداری پیشوا ضعیف و نیازمند تقویت است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با وجود آن که سال‌ها از استقلال پیشوا و منفک شدن آن از ورامین می‌گذرد، همچنان ساختار اداری این شهرستان ضعیف است و تقویت آن به حمایت مسوولان استانی نیاز دارد.

حسین عباسی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: با وجود آن که چندین سال از استقلال پیشوا و استقرار ادارات در این شهرستان می گذرد، ساختار اغلب آن‌ها همچنان ضعیف و نیازمند تقویت برای دستیابی به جایگاه مطلوب است که این مهم جز با پیگیری و همراهی مسوولان استانی محقق نمی‌شود.

وی اظهار داشت: مردم حق دارند تا از بهترین خدمات و امکانات برخوردار شده و در هنگام حضور در ادارات، خدمات مورد نیاز خود را با کمترین تأخیر دریافت کنند، فرمانداری شهرستان پیشوا نیز از استقرار با قدرت ادارات دفاع کرده و زمینه این مهم را با همکاری مسوولان استانی فراهم می‌کند.

وی تأکید کرد: مسئولان ادارات باید با خدمت صادقانه و عمل به وظایف محوله، رضایت مردم را جلب کنند.

فرماندار پیشوا در این جلسه با تأکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف گاز گفت: شروع فصل سرما و کاهش دمای هوا، مصرف انرژی را افزایش می دهد که با توجه به محدودیت منابع انرژی، رشد بیش از حد مصرف و در اولویت بودن بخش خانگی، ادارات و دستگاه‌های دولتی باید الگوی مصرف را رعایت کنند.

وی گفت: استفاده از وسایل گرمایشی در زمان فعالیت ادارات باید متعارف و بر اساس استانداردهای اعلامی از سوی شرکت باشد و پس از ساعات اداری و در روزهای تعطیل، وسایل گرمایشی ادارات باید خاموش شود.

عباسی تأکید کرد: گاز اداراتی که الگوی مصرف را رعایت نکنند، قطع می‌شود.

وی اظهار داشت: رشد چشمگیر مصرف گاز در سال جاری، نیروگاه‌های برق را نیز با مشکلاتی در تامین سوخت و تولید برق مواجه کرده است، لذا صرفه جویی در مصرف برق نیز باید در دستور کار ادارات و مردم قرار گیرد.

فرماندار پیشوا با اشاره به وضعیت زرد کرونایی شهرستان پیشوا، از تداوم محدودیت‌های هوشمند در این شهرستان خبر داد و افزود: با تلاش های کادر درمان، مسوولان و همراهی مردم، شیوع ویروس کرونا در پیشوا تا حدی مهار شد و موفق شدیم که وضعیت شهرستان را از قرمز به زرد، تغیر دهیم که به منظور تداوم استقرار این شرایط، محدودیت ها و منع تردد شبانه مطابق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه دارد.

عباسی گفت: فعالیت ادارات در زمان اعمال محدودیت‌های کرونایی باید به گونه ای باشد تا جریان خدمت‌رسانی به مردم مختل نشده و تا حد امکان، با استفاده از بستر دولت الکترونیک، حضور مردم در ادارات تقلیل یابد.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha