‌برنامه‌های مجازی فرهنگسرای سرو به مناسبت روز بصیرت اعلام شد

تهران-ایرنا- فرهنگسرای سرو به مناسبت حماسه ۹ دی و روز بصیرت برنامه‌های متعددی را در قالب محصولات فرهنگی؛ ‌ ویدئوکلیپ، موشن تایپ و پادکست در فضای مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از فرهنگسرای سرو، نمایشگاه پوستر مجازی با عنوان «تجلی بصیرت»، کلیپ «دریچه» با محوریت بیداری اسلامی، «شنیدنی‌های تاریخ» با موضوع رویکرد ولایت پذیری در تاریخ و نقش آن در رهبری فرهنگی کشور از جمله این برنامه‌هاست که به صورت محصولات فرهنگی در فضای مجازی منتشر می‌شوند.

کلیپ «حماسه ماندگار»، پادکست «ما همه سرباز توایم خامنه‌ای» شامل گزیده‌ای از سخنان رهبر معظم انقلاب و کلیپ «وقت آگاهی» شامل بازخوانی تاریخ دخالت‌های آمریکا در ایران از گذشته تاکنون و نقش ایستادگی مردم در برابر دخالت بیگانگان از دیگر محصولات فرهنگی فرهنگسرای سرو به مناسبت نهم دی است.

علاقه‌مندان برای دسترسی به این برنامه‌ها می‌توانند به صفحه‌های مجازی خانه فرهنگ گلها، فرهنگسرای سرو و موزه دکتر علی شریعتی به نشانی farhangsara_sarv  ، @golha.khanehfarhang@ و shariatimuseum@ مراجعه کنند.

انتشار فتوکلیپ ۹ دی در کلام رهبری 

فرهنگسرای خانواده به منظور گرامی‌داشت حماسه ۹ دی، روز بصیرت ملت ایران اسلامی و تجدید پیمان مجدد با ولایت و امام امت، بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) را در قالب فتوکلیپ در صفحه مجازی فرهنگسرا به نشانی @Farhangsara_khanevade منتشر می‌کند.

نهم دی مصادف است با سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایت‌مدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۱۳۸۸ است و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و افتخارات مردم ایران محسوب می‌شود.

نمایشگاه مجازی عکس «روز نهم»

نگارخانه کلک خیال فرهنگسرای اخلاق به منظور گرامی‌داشت سالروز نهم دی ماه «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت»، نمایشگاه گروهی عکس «روز نهم» را در صفحه مجازی نگارخانه به نشانی kelkkhial.gallery@ برگزار می‌کند.

در این نمایشگاه ۲۰ قطعه عکس از راهپیمایی نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ از آثار عکاسانی همچون «رئوف محسنی»، «حامد ملک پور»، «مقداد مددی» و «سیدمحمود حسینی» در قالب فتوکلیپ ارائه می‌شود.

معرفی کتاب «نقش آیت الله خامنه‌ای در مهار بحران ۱۳۸۸»

کتابخانه کوثر خانه فرهنگ آیه به مناسبت نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، کتاب «نقش آیت الله خامنه‌ای در مهار بحران ۱۳۸۸» به قلم «علی‌اصغر اصغرزاده» را در فضای مجازی معرفی کرد.  مرکز اسناد انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۶ این کتاب را منتشر کرده است، علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از این برنامه‌ می‌توانند به صفحه مجازی فرهنگسرای فردوس به نشانی @ferdos.farhangsaraa مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha