معاون استاندار: زائران برای سالروز شهادت سردار دلها به کرمان سفر نکنند

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امینتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا هیچگونه برنامه ای برای حضور و پذیرش زائران و مسافران سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی وجود ندارد و مردم به شهر کرمان سفر نکنند.

به گزارش ایرنا ، محمد صادق بصیری عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در آستانه سالگرد شهادت سردار دلها و هفته مقاومت هستیم افزود: آرزو داشتیم که این هفته را با حضور جمعیت میلیونی و شایسته برگزار کنیم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و اینکه سختی کادر درمان و مسئولان اجرایی بستری ها و آمار فوت بیماری کووید ۱۹ را کاهش دهند، مراسمی که در آن مردم تجمع کنند وجود ندارد.

وی تصریح کرد:طبق مصوبات ستاد کرونا از اجتماعات جلوگیری می شود و مردم در این زمینه همکاری کنند و برنامه ها به صورت مجازی برگزار می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان تاکید کرد: از طرف فرماندهی سپاه به رده های این نیرو و وزارت کشور به تمام استانداران ابلاغ شده است تا مردمی که دلشان در گرو سالگرد شهادت سردار اسلام است به صورت انفرادی و کاروانی به سمت استان کرمان حرکت نکنند.

وی اظهار داشت: ممنوعیت سفر و تردد خودروهای غیر بومی طبق مصوبه هوشمند ستاد ملی کرونا در حال انجام است و شهر کرمان به دلیل قرار داشتن در وضعیت نارنجی و محدودیت ورود خودرو ها به این شهر اعمال می شود و برای ورود کاروان ها نیز محدودیت هایی نیز داریم.

بصیری افزود: برای مراسم هایی نظیر ایام فاطمیه و سالروز ۹ دی نیز محدودیت هایی در این مناسبت ها ابلاغ شده است و هیچگونه مراسمی به صورت حضوری برگزار نمی شود و تمامی برنامه ها به صورت مجازی و غیرحضوری باید برگزار شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha