کاهش قوانین دست و پاگیر اداری از عوامل توسعه اقتصادی است

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی گفت: کاستن قوانین دست و پاگیر اداری، علاوه بر اینکه رضایت‌مندی مردم را به همراه دارد از عوامل توسعه اقتصادی و سرمایه‌گذاری در استان به شمار می‌رود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد حسینی در نشست رفع مشکلات اجرای پروژه فیبرنوری مسیر نهبندان به شهداد افزود: بهبود کیفیت خدمات همچنین تسهیل شرایط دسترسی مردم به این خدمات در دستگاه‌های اجرایی، مهمترین انتظاری است که از مدیران داریم.

وی بر تلاش مدیران در زمینه جلب رضایت مردم و توسعه پایدار استان تاکید کرد و گفت: موضوع توسعه شبکه فیبرنوری با توجه به نیاز روز جامعه از مطالبات به حق مردم است.

معاون استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: زیرساخت فیبرنوری از زیرساخت‌های توسعه به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه رضایت مردم، توفیقات بی‌شماری را برای دستگاه‌های اجرایی به همراه دارد گفت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا بخش عمده‌ای از فعالیت‌های آموزشی و تجاری را به فضای مجازی کشانده، لذا تامین این زیرساخت به یقین رضایت‌مندی مردم و جامعه هدف را به همراه دارد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی نیز ضمن ارائه پیشنهادی درخصوص تشکیل کمیسیون تخصصی زیرساخت ارتباطی خراسان جنوبی، پیک مصرف پهنای باند استان را از زمان شیوع ویروس کرونا ۳۵ گیگابیت بر ثانیه اعلام کرد و به تشریح پروژه پرداخت.

مصطفی بهی طول مسیر اجرای پروژه را حدود ۴۰۰ کیلومتر عنوان کرد و گفت: میزان اعتبار مورد نیاز و تخصیص یافته پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان است.

وی با اشاره به اینکه مقدار باقیمانده طرح ۳۰ کیلومتر است، پیشنهادات خود را برای رفع مشکلات و موانع موجود بیان کرد.

فرماندار نهبندان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی نیز آمادگی کامل خود را برای همکاری در اجرای هرچه سریعتر پروژه اعلام کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha