سرمربی تیم ملوان انزلی:نتیجه تساوی برابر شاهین رضایت بخش نبود

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی گفت: نتیجه تساوی شاهین برابر ملوان رضایت بخش نبود چرا که با هدف کسب برد به بوشهر آمده بودیم.

به گزارش ایرنا، مازیار زارع  شامگاه دوشنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: تیم ملوان در این دیدار با موقعیت‎های بیشتری که در جریان بازی داشت مستحق کسب پیروزی بود.

وی بیان کرد: سایر اعضای کادر فنی تیم ملوان از مساوی برابر تیم شاهین ناراحت هستند اما کسب یک امتیاز نیز برای تیم مهم است.

زارع ادامه داد: شاهین تیم خوبی است ولی امروز بازیکنان آن جز پرتاب اوت و ضربه‎های ایستگاهی کار خاصی روی دروازه ملوان ایجاد ندادند.

وی گفت: به بازیکنان نیز گوشزد کرده بودیم که تیم حریف روی پرتاب‌های اوتی و ضربه ایستگاهی به گل می‎رسد و  از این ۲ ناحیه گل مساوی را دریافت کردیم با این حال خودم مسئولیت گل دریافتی را برعهده می‌گیرم و معتقدم باید برنامه‌ریزی بهتری برابر حریف انجام می‌دادم.

زارع گفت: بعد از تیم ملوان خود را یک ایرانجوانی می‏‎دانم چرا که پدرم سال‎ها در بوشهر برای این تیم بازی کرده و بازی‏‌های وی را نیز به یاد دارم.

وی با اشاره به اینکه تعلق خاصی به بوشهر دارد، گفت: در چند روز حضورم در بوشهر نیز با چند پیشکسوت بزرگ باشگاه ایرانجوان از جمله محمد علی درویشی دیدار کردم.

زارع  در ارتباط با وضعیت مالی تیم ملوان افزود: تیم ما در مساله مالی با مشکل خاصی روبرو نیست.

تیم شاهین بوشهر با این تساوی ۱۱ امتیازی شد و در رده نهم جدول قرار گرفت و ملوان بندر انزلی نیز با یک امتیاز بیشتر در رده ششم جدول ایستاد.

در هفته هشتم رقابت‎ها شاهین به مصاف بادران تهران می‎رود و ملوان بندر انزلی نیز با گل ریحان البرز دیدار می‎کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha