مسابقات فوتبال در لیگ یک پرتنش دنبال می‌شود

خرم آباد - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: مسابقات فوتبال در لیگ یک پرتنش دنبال می‌شود و تنها به فکر کسب سه امتیاز از هستیم.

عبدالله ویسی عصر دوشنبه در پایان دیدار خیبر خرم آباد و آرمان گهر سیرجان اظهار داشت: مسابقات فوتبال لیگ یک حساس و پر تنش دنبال می‌شود و فشار بازی و حاشیه های کنار زمین استرس بالایی را به بازیکنان وارد می کند.

وی گفت: تنش هایی که وارد زمین مسابقه می شود قلب روح و استخوان بازیکنان را تحت تاثیر قرار داده و بر روند بازی اثر می گذارد.

وی ادامه داد: پیروزی و صعود از لیگ یک در اولویت باشگاه خیبر می‌باشد و تاکنون به از نظر امتیازات به خیبر خرم آباد بدهکار بودیم.

ویسی افزود: در شروع مسابقات پیش بینی می کردیم از هر پنج بازی ۹ امتیاز کسب کنیم تا بتوانیم راه صعود را هموار کنیم اما در پنج مسابقه اول تنها پنج امتیاز کسب کردیم.

وی گفت: اما در شروع پنج بازی دوم تنها توانستیم یک امتیاز را کسب کنیم و در مسابقه امروز موفق به کسب سه امتیاز شدیم.

وی اظهار کرد: باید با برنامه‌های منسجم بازی های باقیمانده را با برد از زمین مسابقه خارج شویم.

شهبا سرمربی تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان حاضر به مصاحبه نشد.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد روز دوشنبه در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور با گل دقایق پایانی آرمان گهر سیرجان را شکست داد.

دیدار خیبر خرم‌آباد و آرمان گهر سیرجان از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد که در پایان این رقابت با نتیجه ۲ بر یک به سود خیبر به پایان رسید.

عارف رستمی در دقیقه یک و جواد نصیر در دقیقه ۹۴ برای خیبر و سجاد حسامی در دقیقه ۶۷ برای آرمان گهر گلزنی کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha