سرمربی: دست‌ تیم فوتبال ۹۰ ارومیه خالی است

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال۹۰ ارومیه گفت: به دلیل کمبود بازیکن مجبور هستیم از بازیکنان متولد دهه ۸۰ استفاده کنیم و دست ما برای استفاده از بازیکنان بیشتر و با تجربه تر خالی است.

فرهاد فضلی روز دوشنبه بعد از شکست تیم فوتبال ۹۰ ارومیه مقابل استقلال ملاثانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازی سختی داشتیم و در طول هفته از لحاظ روحی و روانی و فنی کار کرده بودیم ولی همانند بازی‌های گذشته بدشانسی آورده و توپ‌های آخر ما به گل تبدیل نشد و حتی پنالتی را نیز از دست دادیم.

وی در خصوص پنالتی تیم حریف نیز بیان کرد: در مورد پنالتی حریف نظری ندارم ولی شگرد تیم حریف گرفتن پنالتی با دایو در محوطه جریمه بود و در این بازی نیز همانند بازی با گل‌ریحان به خواسته خود رسیدند.

وی ادامه داد: در مورد داوری نظری ندارم و به آن احترام می‌گذارم.

سرمربی ۹۰ ارومیه افزود: حضور بازیکنان متولد دهه ۸۰ دست‌های خالی تیم ما را نشان می‌دهد و مجبور هستیم با این بازیکنان ادامه دهیم.

مشکلات تیم فوتبال ۹۰ ارومیه ناراحت کننده است

سرمربی تیم استقلال ملاثانی نیز گفت: برای مردم شهر ارومیه به دلیل مشکلات تیم فوتبال ۹۰ ، تیمی که متعلق به یکی از کلانشهرهای کشور است، از صمیم قلب ناراحت هستم و امیدوارم مشکلات این تیم حل شود.

"ابراهیم اشکش" افزود: ما در این بازی ۶ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و تنها سه بازیکن در روی نیمکت بودند با این حال خوشحال هستیم که بازیکنانمان تمام خواسته‌های ما را در زمین پیاده کردند و سه امتیاز ارزشمند را کسب کردیم.

وی اظهار کرد: هدف ابتدایی ما در اولین سال حضور در لیگ دسته یک، تثبیت و بقای تیم است و تا به امروز نیز کسب ۱۱ امتیاز از هفت بازی عملکرد خوبی داشته ایم.

تیم ۹۰ ارومیه در هفته هفتم لیگ دسته اول برابر استقلال ملاثانی یک بر صفر شکست خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha