امام جمعه تایباد: ۹ دی برگ زرینی از افتخارات ملت ایران است

مشهد- ایرنا- امام جمعه شهرستان تایباد گفت: اتحاد و انسجام مردم ایران در حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸ و حضور حماسی و تاریخی آنها در این روز، برگ زرینی از افتخارات ملت ایران اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکی ابرده روز دوشنبه در آستانه ۹ دی ماه، روز میثاق امت با ولایت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۹ دی ماه روز پاسخ کوبنده ملت ایران به فتنه افکنی های استکبار جهانی به ویژه آمریکا و دست نشانده های آنها بوده و روز بصیرت و میثاق مردم ولایتمدار با رهبری و ولایت است.

وی ادامه داد: در این روز مردم ایران نشان دادند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند و همواره پای آرمانها و عقاید خود ایستاده اند.

امام جمعه تایباد گفت: ۹ دی سال ۸۸ نقطه عطفی در جاودانگی، اتحاد ملت ایران و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی است که برای همیشه در تاریخ انقلاب جاودانه خواهد ماند.

وی افزود: حضور گسترده و به موقع قشرهای مختلف ملت ایران در این حماسه مهم تمام نقشه های شوم و افکار پلید دشمنان نظام و انقلاب را خنثی کرد.

حجت‌الاسلام ملکی ابرده ادامه داد: در ۹ دی ۸۸ ملت ایران به طور خودجوش، یکپارچه و با بصیرت و هوشیاری کامل برای دفاع از نظام، انقلاب و گوش به فرمان ولایت فقیه وارد صحنه شدند.

وی گفت: حماسه ۹ دی نوعی اتمام حجت با دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب بود و آخرین ضربه را به آنان وارد کرد.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها