امام جمعه تایباد: ۹ دی برگ زرینی از افتخارات ملت ایران است

مشهد- ایرنا- امام جمعه شهرستان تایباد گفت: اتحاد و انسجام مردم ایران در حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸ و حضور حماسی و تاریخی آنها در این روز، برگ زرینی از افتخارات ملت ایران اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین ملکی ابرده روز دوشنبه در آستانه ۹ دی ماه، روز میثاق امت با ولایت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۹ دی ماه روز پاسخ کوبنده ملت ایران به فتنه افکنی های استکبار جهانی به ویژه آمریکا و دست نشانده های آنها بوده و روز بصیرت و میثاق مردم ولایتمدار با رهبری و ولایت است.

وی ادامه داد: در این روز مردم ایران نشان دادند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند و همواره پای آرمانها و عقاید خود ایستاده اند.

امام جمعه تایباد گفت: ۹ دی سال ۸۸ نقطه عطفی در جاودانگی، اتحاد ملت ایران و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی است که برای همیشه در تاریخ انقلاب جاودانه خواهد ماند.

وی افزود: حضور گسترده و به موقع قشرهای مختلف ملت ایران در این حماسه مهم تمام نقشه های شوم و افکار پلید دشمنان نظام و انقلاب را خنثی کرد.

حجت‌الاسلام ملکی ابرده ادامه داد: در ۹ دی ۸۸ ملت ایران به طور خودجوش، یکپارچه و با بصیرت و هوشیاری کامل برای دفاع از نظام، انقلاب و گوش به فرمان ولایت فقیه وارد صحنه شدند.

وی گفت: حماسه ۹ دی نوعی اتمام حجت با دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب بود و آخرین ضربه را به آنان وارد کرد.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha