سردار شهید سلیمانی افتخار ایرانی‌ها در نبرد با مستکبران هستند

اصفهان- ایرنا- جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس افتخار ایرانی‌ها وعراقی‌ها در نبرد با مستکبران هستند.

سرهنگ دوم پاسدار مالک صالحی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این افتخار گران‌سنگ و ارزشمند در تاریخ برای هر ۲ ملت ثبت و ماندگار شد تا راه این عزیزان با قدرت و بصیرت ادامه یابد.

به گفته وی واژگان بصیرت و قدرت در کنار یکدیگر در وجود فرمانده شهید سپاه قدس نمود عینی داشت تا از وی چهره‌ای جاودانه، تاثیرگذار، مردمی، ولایتمدار و مجاهد در ذهن عموم مردم باقی بماند و نقش ببندد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم با بیان اینکه بهترین عنوان برای سردار دل‌ها عمار بودن آن شهید عزیز برای رهبر انقلاب بود، تصریح کرد: حاج قاسم اخلاص داشت و کار را برای خدا دنبال می‌کرد و در پاسخ به ندای «أین عمار» رهبر اندیشمند انقلاب با بصیرت کامل لبیک گفت.

صالحی با اشاره به آیه شریفه «أَشِدّاءُ عَلَی الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی با فرزندان شهدای عزیز یا یتیمان رئوف و مهربان بود اما در برابر دشمن تا پای جان ایستادگی کرد تا اینکه به درجه رفیع شهادت آن هم به فرمان شقی‌ترین یزید دوران حاضر نایل شد.

وی با بیان اینکه آمریکای تروریست پرور، چاره‌ای جز طراحی طرح ترور برای حاج قاسم نداشت، اظهار داشت: حاج قاسم هیمنه آمریکا و اسراییل کودک‌کش را در منطقه شکست و همه نقشه‌های این جنایتکاران همیشه تاریخ را نقش بر آب کرد.

وی در توصیف شخصیت سردار دل‌ها هم گفت: سپهبد شهید سلیمانی، فرمانده مقاومت بدون مرز، برای خدا و با اذن رهبر بزرگوار انقلاب بود که هرجا ظلم و ستمی می‌دید با آن مقابله می‌کرد.

این مسوول نظامی سپس با گرامی‌داشت یاد و نام شهید ابومهدی‌المهندس ادامه داد: او از جمله فرماندهان و سیاستمداران مبارز و کاربلد عراقی بود که در کنار حاج قاسم توانستند با سرنگونی داعش، امنیت و آرامش در منطقه را ثتبیت کرده و خواب مستکبران را آشفته کنند.

سرهنگ صالحی حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین‌الاسد را تنها یک اعلام خطر و هشدار به آمریکا و مزدوران منطقه‌ای این کشور قلمداد کرد و افزود: انتقام ترور حاج قاسم  به مدد الهی، سخت و کوبنده تر از ابعاد آن حمله سال گذشته خواهد بود و دودمان سست نظام سلطه را بر باد خواهد داد.

بامداد جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار قاسم سلیمانی در حمله هلی‌کوپتری آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

در این حمله همراه با سلیمانی، ابومهدی المهندس، فرمانده حزب الله عراق و قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی به شهادت رسیدند.

این حمله به دستور مستقیم دونالد ترامپ رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا صورت گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha