پیروزی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا برابر خوشه طلایی ساوه

رشت - ایرنا - تیم شهرداری بندر آستارا در چارچوب رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور برابر خوشه طلایی ساوه پیروز شد.

در جریان این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد،  تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در یک بازی برتر با نتیجه ۲ بر صفر برابر تیم خوشه طلایی ساوه به پیروزی دست یافت تا همچنان روند رو به رشد خود را در این مسابقات ادامه دهد.

این مسابقه از هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان به میزبانی تیم شهرداری بندر آستارا در ورزشگاه سردارجنگل رشت و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا برتری محسوسی نسبت به حریف خود داشت و در این نیمه به دو گل دست یافت که ابتدا در دقیقه ۲۸ رضا فخری بازیکن شهرداری آستارا اولین گل تیمش را به ثمر رساند و در وقت تلف شده نیمه اول نیز بهزاد سلطانی بازیکن شهرداری بندرآستارا با یک ضربه دقیق، دومین گل این تیم را به ثمر رساند.

در نیمه دوم نیز هر دو تیم یک بازی هجومی از خود به نمایش گذاشتند و بارها بازیکنان دو تیم فرصت گلزنی داشتند اما در نهایت هیچ یک از موقعیت ها در این نیمه تبدیل به گل نشد تا سرانجام این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم شهرداری بندر آستارا خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را علی لهراسبی با کمک علی رعیت و هیمن نوربخش بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه سعید طالبی، مهرگان گلبرگ و محمدابراهیم رضازاده از تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا، مسعود زائرکاظمینی، حسن مرادی فر و کامبیز دهقانی از تیم خوشه طلایی ساوه کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا در این بازی با ترکیب اشکان توانا، سعید دلاور، رضا فخری، آرمین منفرددوست، بهزاد سلطانی (از دقیقه ۵۸ پویا عزیزپور)، مهرگان گلبرگ، امین حقده (از دقیقه ۷۳ ایمان شیرزاد)، جابر نصیری، محمدابراهیم رضازاده(از دقیقه ۸۰ شایان عاشورنژاد)، سعید طالبی و عارف اکبری(از دقیقه ۷۳ امیر قلم آرا) مقابل تیم خوشه طلایی ساوه قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه با ترکیب محمد خزایی، اسماعیل پوردرویش، حسن مرادی فر، پوریا غلامی، مسعود زائرکاظمینی، عباس یحیی بیگی، امیرمحمد عبادزاده، امین جهان کهن، حسن دوستدار(از دقیقه ۴۶ احسان پورشیخعلی)، فرشید پاداش و حسین فاضلی رو در روی تیم شهرداری بندرآستارا قرار گرفت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۰ امتیاز در مکان هفتم و خوشه طلایی ساوه با کسب سه امتیاز در مکان هفدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ۱۸ تیم  به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha