زنان نقشی مهم در کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا داشته‌اند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: زنان با مدیریت بسیار خوب بر خانواده به‌ عنوان سفیران سلامت نقشی مهم و اثرگذار در کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و تعداد مبتلایان داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کرم محمدی روز دوشنبه در کارگروه زنان و خانواده دالاهو در محل فرمانداری این شهرستان افزود: کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا نتیجه همکاری و مشارکت خوب مردم و اصناف و پایبندی آن ها به رعایت موازین بهداشتی بود که با توجه به شکننده بودن این وضعیت تداوم همراهی مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیاز است.

فرماندار دالاهو با اشاره به شخصیت حضرت زهرا (س) گفت: بازگویی و بیان فضیلت های دختر گرانقدر پیامبر(ص) و نشر ارزش های والای اسلامی بهترین الگو و سبک زندگی برای بشریت و به ویژه مسلمانان است.
 محمدی در ادامه با گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اضافه کرد: این شهید والامقام محبوب ملت ایران و یک الگوی ملی و شخصیتی برجسته و ماندگار درتاریخ ایران زمین است که در دامان یک زن در مقام مقدس مادر، رشد و پرورش یافت.

او ادامه داد: ما افتخار می کنیم که مادران این سرزمین چنین فرزندان برومند، فداکار، اندیشمند و با اخلاصی تربیت و تحویل جامعه می دهند.

وی گفت:حاج قاسم سلیمانی عبد صالح خدا و خادم بی ادعا مردم و جان برکف میدان های خطر بودکه همه باید در راستای تداوم راه و مکتب ایشان تلاش کنیم.
دالاهو در غرب کرمانشاه بیش از ۳۶ هزار تن جمعیت دارد.   

سرخط اخبار استان‌ها