نبی: مسیر فوتبالی‌ها برای حضور در انتخابات فدراسیون آسان شد

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در اساسنامه جدید کار برای حضور فوتبالی‌ها در مجمع فدراسیون آسان شده است.

به گزارش ایرنا، مهدی محمد نبی در مورد آخرین وضعیت برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بعد از تصویب اساسنامه جدید هیات رئیسه نقشه راه را تایید کرد و ما هم آن را به فیفا ارسال کردیم و این نهاد نیز آن را تایید کرد. همچنین قرار است دهم دی‌ماه فراخوان اعلام شود و بعد از آن هم زمان ثبت نام نامزدها اعلام خواهد شد. البته زمان ثبت‌نام در همین دی‌ماه خواهد بود.

وی افزود: انتخابات هم بعد از رسیدگی به پرونده‌های نامزدهای میزبان در پست‌های هیات رئیسه بررسی خواهد شد که این اتفاق در نیمه اول اسفندماه رخ خواهد داد. به احتمال خیلی زیاد 10 اسفندماه انتخابات در تهران برگزار می‌شود.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه در انتخابات جدید راه برای فوتبالی‌ها برای حضور در ریاست فدراسیون فوتبال باز خواهد شد، اضافه کرد: اساسنامه جدید کار را تسهیل کرده و فوتبالی‌ها با سهولت بیشتر می‌توانند کاندیدای انتخابات شوند. بدون شک رقابت وجود دارد اما امیدوارم این رقابت به رفاقت‌های بیشتر تبدیل شود.

نبی در مورد اعتراض اعضای کانون مربیان در انتخابات گفت: مسیر اداری این موضوع توسط بیژن ذوالفقارنسب و سایر دوستان در کانون مربیان در حال پیگیری است اما بعید می‌دانم که این موضوع تا مجمع بعدی نهایی شود. فکر می‌کنم برای مجامع بعد از آن، آنها هم می‌توانند در این چرخه مجمع حضور پیدا کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha