مراکز نیکوکاری قم ۲۵ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

قم - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، مراکز نیکوکاری قم بیش از ۲۵ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال به ۱۸ هزار و ۲۶۳ نیازمند کمک کردند.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی کمیته امداد امام قم، سید محمدرضا میره ای با اشاره به اینکه در حال حاضر ۶۴ مرکز نیکوکاری در قم فعال است اظهار داشت: بیشتر این مراکز در مساجد محله های مختلف شهر و با شعار «از مردم برای مردم» در حال خدمت رسانی به نیازمندان می باشند.

وی با بیان اینکه این مراکز ظرفیت های خیران محله های استان را شناسایی کرده و کمک های آنها را به نیازمندان همان محله می رسانند تصریح کرد: مراکز نیکوکاری استان در ۹ ماهه امسال به ۱۸ هزار و ۲۶۳ نیازمند، به صورت کاملا محرمانه کمک کرده اند.

معاون کمیته امداد قم خدمات ارائه شده توسط مراکز نیکوکاری را در زمینه های معیشت، مسکن، درمان و تحصیل نیازمندان عنوان کرد و گفت: تنها ۲۷ درصد از کسانی که از این مراکز خدمات دریافت کردند تحت حمایت کمیته امداد استان بوده و بقیه آنها افراد بی بضاعت و نیازمند هستند.

وی رویکرد اصلی این مراکز را توانمندسازی خانواده های بی بضاعت برشمرد و خواستار مشارکت بیش از پیش مردم و خیران استان در این مراکز شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha