مربی ماشین‌سازی: سازمان لیگ نباید تصمیمات تبعیض آمیز اتخاذ کند

تبریز - ایرنا - مربی تیم ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه همه تیم‌ها برای اعتلای فوتبال کشور تلاش می‌کنند، گفت: سازمان لیگ نباید تصمیمات تبعیض آمیز اتخاذ کند.

به گزارش ایرنا، محمد سعید اخباری عصر دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی و سپاهان با ابراز تعجب از عملکرد سازمان لیگ فوتبال، افزود: با هماهنگی با مسئولان باشگاه و سازمان لیگ قرار بود بازی هفته دهم بین تیم ماشین سازی و سپاهان چهارشنبه برگزار شود که امروز به باشگاه اعلام شد این بازی روز سه شنبه برگزار می شود و با اینکه که ما مشکلی در این خصوص نداشتیم ولی این قضیه شائبه تبعیض را در ذهن بقیه تیم های حاضر در لیگ برتر می پروراند و نباید سازمان لیگ به نفع یک تیم چنین تغییراتی در برنامه بازی ها انجام دهد.

وی با بیان اینکه باشگاه ماشین سازی با اعلام آمادگی و انجام تمرینات خود مشکلی در زمان برگزاری مسابقات ندارد، اضافه کرد: متاسفانه این روزها در فوتبال کشورمان باب بیانیه و اعتراض باز شده است و تیم ها یکدیگر را عصبی می کنند از این رو معتقد هستم این لیگ فوتبال خروجی خوبی نخواهد داشت و باید دنبال اهداف بهتری نباشیم.

وی با اشاره به جوان بودن بازیکنان ماشین سازی اظهار کرد: امیدوارم با انجام بازی جوانمردانه در داخل زمین حریف سرسختی برای همه تیم ها باشیم.

اخباری در مورد کسب ۲ امتیاز این تیم از شروع لیگ تا کنون گفت: یک سلسله مسائل باعث شده است تا نتوانیم به امتیازات لازم دست بیابیم که ما سعی می کنیم به جدول نگاه نکنیم و با سعی و دوندگی بیشتر خلق موقعیت کنیم تا به موفقیت دست بیابیم.

وی با اشاره به زمان کمتر تمرینات بین بازی ها، عنوان کرد: فرصت کار کردن برای ما محدود بوده و با یک جلسه تمرین و یک جلسه ریکاوری سعی می کنیم عیبمان را برطرف کنیم و پله پله ترقی کنیم.

مربی تیم ماشین سازی در خصوص غایبان تیمش برای بازی فردا مقابل سپاهان اعلام کرد: ۲ مصدوم داریم که نتیجه کارشان امروز مشخص خواهد شد و از طرف سازمان لیگ بازیکنی به عنوان محروم تا زمان حاضر به ما  ابلاغ نشده است.

مربی سپاهان: بازی سختی در برابر ماشین سازی داریم

مربی تیم سپاهان نیز در این نشست خبری اظهار کرد: با توجه به شرایط جدولی تیم سپاهان همه از ما انتظار برد دارند و از آن طرف با تیمی بازی داریم که به دلیل جوان بودن تیم، بازیکنانش از روحیه و انگیزه بالایی برخوردار هستند که این مسئله نوید یک بازی سخت را فردا مقابل تیم ماشین سازی می دهد.

علیرضا مرزبان افزود: هر چند تیم حریف نتوانسته است نتایج لازم را در فصل جاری کسب کند ولی این دلیل نمی شود که این تیم را یک تیم دست و پا بسته تلقی کرد.

وی گفت: تیم ماشین سازی از کادر فنی و بازیکنان تاثیر گذار بهره می برد ولی ما نیز تمام تلاش خودمان را انجام می دهیم تا با دست پر از تبریز برگردیم.

وی اظهار کرد: هدف تیم ما این است که ابتدا دروازه را حفط کنیم و گلی را دریافت نکنیم و سپس از موقعیت ها برای گلزنی استفاده کنیم.

مرزبان در خصوص بازیکنان غایب تیمش برای بازی فردا عنوان کرد: چند بازیکن مصدوم داریم که به لطف کادر پزشکی تیم که با تمام توان بازیکنان تیم را به بازی ها می رسانند برای بازی فردا آماده می شوند.

وی با بیان اینکه سه بازی خارج از خانه را پشت سر هم انحام می دهیم گفت: به سازمان لیگ اعتراضی نداریم چرا که معتقد هستم در فوتبال حرفه ای با احترام، رعایت اخلاق و حقوق همدیگر که امروزه به راحتی در حال رد شدن از آن هستیم می توانیم به سمت جلو و پیشرفت حرکت کنیم.

دیدار تیم های ماشین سازی و سپاهان از هفته دهم لیگ برتر فوتبال فردا سه شنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز برگزار خواهد شد.  

پیش از این قرار بود دیدار تیم های ماشین سازی و نساجی قائم شهر از هفته نهم لیگ برتر برگزار گردد که این بازی به روز بیست و ششم دی ماه جاری موکول شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha