روزانه ۲.۵ تن تخم مرغ با قیمت مصوب در کاشمر توزیع می‌شود

مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری کاشمر گفت: به منظور تنظیم بازار روزانه ۲.۵ تن تخم مرغ با قیمت مصوب در این شهرستان توزیع می‌شود.

مهدی نایه‌در روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه در آذر ماه ۹۴۰ فقره بازدید از اصناف، خرده فروشان، عمده‌فروشان و انبارها توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت انجام شده‌ است افزود: تامین اقلام اساسی مردم و برخورد با محتکران و متخلفان از اولویت‌های ستاد تنظیم بازار شهرستان است. 
وی با تاکید بر لزوم برخورد با محتکرانی که کالاهای اساسی مردم را احتکار می‌کنند ادامه داد: تعزیرات حکومتی باید با متخلفان و برهم زنندگان امنیت بازار با جدیت برخورد کند.
معاون فرماندار کاشمر با اشاره به کمبود روغن در بازار گفت: مشکل اصلی در تامین روغن مربوط به روغن جامد خوراکی است و از این رو سهیمه روغن تنظیم بازار شهرستان جذب شده و با اطلاع رسانی قبلی توزیع خواهدشد.
وی افزود: ذائقه مردم شهرستان مصرف روغن جامد است و با توجه به مضرات روغن جامد، شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید در خصوص اطلاع رسانی در این زمینه و ترویج استفاده از روغن‌های مایع و جایگزین برنامه‌ریزی نماید.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha