یک نفر دیگر بر اثر بیماری کووید ۱۹ در کرمانشاه جان باخت

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد: با فوت یک نفر دیگر با ابتلای قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جانباختگان استان به هزار و ۴۲۳ نفر رسید.

«مهدی محمدی» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این یک نفر در مرکز درمانی شهرستان آسلام آباد غرب فوت کرده است.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار بستری و ۱۸ بیمار سرپایی در سطح استان شناسایی شدند.

او همچنین از بستری شدن ۳۷ نفر در شبانه روز گذشته با علایم ویروس کرونا در کرمانشاه خبر داد و افزود: هم اکنون ۱۸۶ نفر در بیمارستان های استان بستری هستند.

به گزارش ایرنا، تعداد بستری های بیماران کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان کرمانشاه در آبان ماه به هزار و ۲۶۰ نفر رسید و در ۲۴ آبان ۲۴ فوتی داشتیم که بیشترین آمار در یک روز از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بوده است.

محدودیت های منع تردد شبانه در کرمانشاه همچنان پابرجا است

استاندار کرمانشاه گفت: براساس مصوبات ستاد کرونا محدودیت های شهرهای نارنجی برای مناطق زرد همچنان پابرجا خواهد بود که به دنبال آن محدودیت های منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ در کرمانشاه همچنان ادامه دارد.

هوشنگ بازوند روز شنبه در جلسه ستاد کرونا استان افزود: هم اکنون وضعیت شهرستان های کنگاور، سنقر و پاوه از لحاظ شیوع کرونا نارنجی بوده و شهرستان‌های کرمانشاه، ثلاث‌باباجانی، جوانرود، اسلام آبادغرب، دالاهو، روانسر، سرپل‌ذهاب، صحنه، قصرشیرین، گیلانغرب و هرسین زرده است.

وی تاکید کرد: اگر دستوالعمل های بهداشتی را رعایت نکنیم ممکن است محدودیت ها دوباره اعمال شود و در بهمن ماه گرفتار پیک جدید کرونا شویم بنابراین همه با هم باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha