هیات بوکس خراسان رضوی جزو برترین‌های کشور انتخاب شد

مشهد- ایرنا- رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: این هیات براساس نامه فدراسیون با توجه به عملکرد مطلوب در بخشهای مختلف طی دوره شیوع کرونا جزو هیاتهای برتر کشور انتخاب شده است.

امیرحسین اخوان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: آموزش همگانی، استعدادیابی، امضای تفاهمنامه با ارگانهای مختلف، پاسخگویی و پیگیری کارهای عقب افتاده هیاتهای قبلی و هماهنگی مناسب با فدراسیون از جمله مواردی است که در کسب رتبه برتری، مورد نظر فدراسیون بوده است.

وی ادامه داد: هیات بوکس استان، نخستین هیات ورزشی کشور در رشته بوکس بود که به تهیه و توزیع بسته‌های کمک معیشتی اقدام و در این راستا هزار و ۶۰۰ بسته کمک معیشتی برای اقشار نیازمند تهیه و توزیع کرد.

رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: همچنین به عنوان نخستین هیات ورزشی استان در حوزه فرهنگی پایگاه بسیج ایجاد کردیم.

وی افزود: پیگیری مشکلات و کارهای ورزشکاران و مربیان بوکس استان، برگزاری ملاقات عمومی هفتگی با ورزشکاران و مربیان با حفظ دستورالعملهای بهداشتی مقابله با کرونا از دیگر اقدامات هیات بوکس استان بود.

اخوان ادامه داد: تاکنون با آستان قدس رضوی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، هیات ورزشهای رزمی و خانه جوانان تفاهمنامه همکاری امضا کرده‌ایم.

وی گفت: راه‌اندازی پویش همگانی بوکس از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت است که در این پویش علاقه‌مندان کلیپهای مورد نظر را ارسال و در شورای فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و از افراد برتر و مربی آنها قدردانی می‌شود.

هیات بوکس خراسان رضوی در ۱۵ شهرستان استان فعال است. سه هزار ورزشکار و ۷۵ مربی در ورزش بوکس خراسان رضوی به صورت سازمان یافته فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha