مهلت ارسال اثر به جشنواره سردار دلها در خراسان رضوی ۱۳ دی اعلام شد

مشهد- ایرنا- معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: با توجه به برگزاری جشنواره و شب شعر سردار دلها ویژه دانش‌آموزان استان در شهرستان کاشمر، علاقه‌مندان تا ۱۳ دی ماه مهلت دارند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

حسین شادکام تربتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این شب شعر و جشنواره دانش‌آموزی برای معرفی هرچه بهتر شخصیت و تفکرات شهید سردار قاسم سلیمانی طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

وی ادامه داد: این جشنواره در شب ۱۴ دی ماه جاری در شهرستان کاشمر و به شکل مجازی برگزار می‌شود.

معاون آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در راستای معرفی هرچه بهتر و هدایت دانش‌آموزان به سوی شناخت شخصیت این سردار گفت: همچنین جشنواره تولیدات محتوای رسانه‌ای با محوریت زندگینامه سردار سلیمانی هفته آینده در شهرستان فریمان برگزار می‌شود که تاکنون بیش از دهها اثر در این زمینه دریافت شده و تا ۱۳ دی ماه فرصت دریافت آثار وجود دارد.

وی همچنین با اشاره به تولید نوشت افزار ایرانی با طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از سوی موسسه ضریح آفتاب افزود: با توجه به رسالت ترویج فرهنگ شهید و شهادت، به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی این موسسه اقدام به چاپ چهار نمونه دفتر با تصاویر این شهید بزرگوار نموده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha