مازندران میزبان جشنواره ملی دل‌گپ برای سردار سلیمانی شد

ساری - ایرنا - رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران گفت که جشنواره ملی دل‌گپ ، اولین جشنواره برای سردار شهید سلیمانی و دلگویه‌ها برای سردار است که به میزبانی مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا ،عبدالمهدی حق شناس روز دوشنبه در در گفت و گو با خبرنگاران افزود که این جشنواره را بسیج رسانه نکا با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ، بسیج رسانه استان و سپاه شهرستان نکا برگزار می کند.

وی با اعلام این که جشنواره ملی دل گپ در قالب فیلم کوتاه با موضوع سردار سلیمانی برگزار می شود ، گفت :  این جشنواره تلاش دارد تا با استفاده از توان و نیروی بسیجیان جوان و پا به کار آرمان های انقلاب را دنبال کند.

حق شناس گفت : برگزاری این جشنواره مجای است و آحاد مردم می توانند با تهیه ویدئوی ۱۵ ثانیه ای ، دل گویه های خود برای سردار شهید سلیمانی با ساده ترین امکانات مانند گوشی تلفن همراه ضبط و تا ۲۰ دی ماه جاری برای جشنواره ارسال کنند.

وی افزود : هیچ محدودیت سنی برای حضور در این جشنواره وجود ندارد.

رییس سازمان بسیج رسانه مازندران با اظهار این که در این جشنواره تلاش شود تا دستاوردهای مختلف انقلاب، روحیه ایثار و شهادت و مکتب سلیمانی به عنوان مهمترین هدف تبیین شود ، افزود : سردار سلیمانی از سکان داران انقلاب بود. مقاومت، ایثار، شهادت و مکتب سلیمانی مهم است و باید اهالی رسانه با اطلاع رسانی در این حوزه به وظایف خود عمل کنند.

وی گفت : تاکنون ۵۰۰ اثر از بیش از ۲۰ استان کشور به این جشنواره ارائه شده است و افراد از گروه های سنی مختلف می توانند دلگویه های خود را برای شرکت در این جشنواره به شماره همراه ۰۹۱۰۱۳۹۲۱۷۹ ارسال کنند.

او افزود : استان مازندران میزبان برگزاری پنج جشنواره برای سردار سلیمانی است که تنها جشنواره " دل گپ" به صورت ملی برگزار می شود.

در این مراسم از « آرین غلامی» شطرنج باز نوجوان مازندرانی که در برابر شطرنج بازان رژیم صهیونیستی حاضر به مسابقه نشد ، تجلیل به عمل آمد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha