فرماندار: بهبود وضعیت کرونایی مرند مرهون همکاری مردم است

تبریز- ایرنا- فرماندار ویژه مرند وضعیت کرونای این شهرستان را به لحاظ شیوع آن زرد اعلام کرد و گفت: بهبود وضعیت کرونایی شهرستان مرهون همکاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خدمات پرستاران و کادر سلامت است.

داود گرشاسبی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: اگرچه هم اکنون بر اساس آمار اعلامی از سوی شبکه بهداشت و درمان، شهرستان مرند از حیث شیوع کرونا در وضعیت زرد است، اما با توجه به ورود به فصل زمستان، این وضعیت می‌تواند ناپایدار باشد.

فرماندار ویژه مرند تاکید کرد: از خانواده‌ها انتظار داریم کماکان رعایت فاصله گذاری و شیوه نامه های بهداشتی را برای کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا تداوم بخشند.

وی با یادآوری اینکه تجمع ها و دورهمی‌ها از کانون‌های اصلی شیوع بیماری کرونا بوده و می تواند وضعیت کرونایی شهرستان را دوباره به سمت نارنجی و قرمز ببرد، ابراز امیدواری کرد: با همکاری خوب مردم وضعیت کرونایی شهرستان به سمت سفید برود.

گرشاسبی گفت: هرچه مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و شیوه نامه ها و مصوبه های ستاد مقابله با کرونا بیشتر همکاری کنند با سختی ها و مشکلات کمتری مواجه می شوند.

وی ضمن قدردانی از همکاری کلیه ادارات، نهادها، اصناف و مردم که باعث شدند تا وضعیت بیماری کرونایی شهرستان به حالت زرد برگردد ابراز امیدواری کرد: این بیماری از سراسر عالم از بین رفته و زندگی به روند عادی برگردد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha