نهم دی، سالروز خیزش بزرگ مردمی علیه جریانی قانون‌شکن است

تهران- ایرنا- رییس نهادنمایندگی رهبری در دانشگاه ها در یادداشتی نوشت: یوم الله نهم دی ماه، سالروز خیزش بزرگ مردمی علیه جریانی قانون شکن و تندرو از سه جنبه قابل تامل و بازخوانی است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در این یادداشت به مناسبت یوم الله نهم دی ماه افزود: یوم الله نهم دی ماه سالروز خیزش بزرگ مردمی علیه جریانی قانون شکن و تندرو از سه جنبه قابل تامل و بازخوانی است.

در ادامه این یادداشت آمده است: نخست آنکه قاطبه مردم ضمن انتقاد به برخی کج کارکردی ها، به اصل نظام و انقلاب و ولایت فقیه و شخص رهبر انقلاب وفادارند.

در ادامه آمده است: دوم اینکه مردمی بودن راز مانایی و پویایی انقلاب است و هرکجا مردم در صحنه حاضر بودند حماسه هایی چون ۹ دی خلق شده و کشور از بحران عبور کرده است؛ پس هر اقدامی که موجب تضعیف پشتوانه مردمی نظام شود خیانت به انقلاب است.

همچنین در این یادداشت عنوان شده است: سوم بازخوانی اقدام خیانت بار و ضد ملی سران فتنه ضروری است تا دیگر چنین هزینه هایی به کشور تحمیل نشود. فتنه ۸۸ حتی درس بزرگی برای جان نثاران مذاکره و توافق هم دارد، در کتاب خاطرات اخیر باراک اوباما رییس جمهوری وقت آمریکا تحلیلی وجود دارد مبنی بر اینکه تا قبل از این اقدامات در انتخابات ۸۸ به شدت مشتاق توافق با ایران بوده، اما پس از آن با تحلیل ضعیف شدن ایران راه تحریم را در پیش گرفته است.

در پایان آمده است: حتی از این منظر ۹ دی می تواند سالروز مقابله با خائنین به منافع ملی باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha