۳۴ ویژه برنامه به مناسبت دهه بصیرت در گلستان اجرا می‌شود

گرگان - ایرنا - رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: همزمان با سالروز حماسه نهم دی و با هدف تبیین ارزش‌های این حماسه و دهه بصیرت، ۳۴ ویژه برنامه شاخص در استان برگزار می‌شود.

ححت الاسلام احمدرضا احمدی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت دهه بصیرت و میثاق با ولایت اظهار داشت: اجرای این برنامه ها مطابق با روزشمار نامگذاری شده از جمله گرامیداشت سالروز ۹ دی میثاق امت با ولایت، سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی و روز جهانی مقاومت، اربعین شهادت دانشمند محسن فخری زاده و قیام مردم قم در سال ۱۳۵۶ است.

وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری مردم برای جلوگیری از انحراف مسیر انقلاب گفت:  سال ۸۸ فتنه گران به دنبال منحرف کردن جریان انقلاب اسلامی به سمت باطل بودند اما این توطئه با هوشیاری مقام معظم رهبری و مردم شکست خورد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: باید مسیر انقلاب اسلامی به گونه ای طراحی شود که دشمنانی که به دنبال براندازی هستند برای همیشه نامید شوند.

تجمع بزرگ مردم ایران اسلامی در ۹ دی ۱۳۸۸ در پاسخ به برخی هتک حرمت ها از سوی گروهک های ضد انقلاب و نیز فتنه گران پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، برگزار شد.

استان گلستان واقع در شمال کشور ،۴۲ پایگاه خبری، ۱۳۶ دفتر رسانه ای شامل ۸۹ نشریه چاپی و ۴۸ نشریه الکترونیکی، ۱۰ دفتر خبرگزاری و ۱۶۵ نماینده نشریه سراسری فعالیت دارد.

استان گلستان مطابق سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵،یک میلیون و ۸۶۹ هزار نفر جمعیت متشکل از اقوام و مذاهب مختلف دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha