مسابقه بازخوانی وصیت نامه شهید سردار سلیمانی در بروجرد

بروجرد - ایرنا - مسوول روابط عمومی حوزه دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد گفت: مسابقه بازخوانی وصیت نامه شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

یزدان عباسی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و نماد مجسم تفکر بسیجی در صف مقدم مبارزه با تروریسم، مسابقه مجازی خوانش وصیت ‌نامه الهی سیاسی این شهید بزرگوار را با عنوان " راه سلیمانی ادامه دارد " برگزار ‌میشود.
وی اظهارداشت: این مسابقه ۱۳ دی ماه  همزمان با سالروز شهادت سردار رشید اسلام با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهید و پاسداشت خدمات ارزنده ایشان، ضرورت تبیین مفهوم مقاومت در گفتمان اسلامی، ترویج تفکر بسیجی و روحیه انقلابی در مکتب سلیمانی برگزار  میشود.

مسوول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد بیان کرد: اساتید، دانشجویان، معلمان، دانش آموزان و کارکنان سمایی واحد بروجرد می توانتد در این مسابقه  شرکت  کنند.
عباسی اضافه کرد: شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند  با مراجعه به کانال های اطلاع رسانی سما، نسخه بارگذاری شده وصیت‌نامه شهید سلیمانی را مطالعه و پاسخ سوالات طراحی شده را که از متن همین وصیت نامه تهیه شده به سامانه پیام کوتاه این حوزه ارسال نمایند.
وی ادامه داد: اسامی برگزیدگان مسابقه ۱۴ دی ماه اعلام شده و ازبرگزیدگان با اهدای جوایزی تقدیر می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha