هدف از تعدیل روشنایی معابر تهران، کاهش مصرف گاز نیروگاه‌ها است

تهران- ایرنا- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: تعدیل روشنایی معابر درون شهری، به کاهش مصرف گاز نیروگاه‌ها و تامین انرژی گرمایشی مورد نیاز مناطق سردسیر کمک می‌کند و به همین دلیل در پایتخت نیز به اجرا درآمد.

حمیدرضا منصوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تعدیل روشنایی معابر طرح سراسری وزارت نیرو است که در استان تهران نیز با هدف کاهش مصرف گاز نیروگاهی در سه بخش روشنایی بزرگراهی، بین شهری و فضای سبز در حال اجراست.

وی ادامه داد: اجرای این طرح، به منظور جلوگیری از بروز وقفه در ارائه خدمات به شهروندان در حوزه انرژی است.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ افزود: با توجه به وسعت جغرافیایی و تعدد و گستردگی معابر پایتخت، این شرکت نیز همگام با سایر شرکت های توزیع نیروی برق در کشور طرح تعدیل روشنایی معابر را اجرایی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین اولویت شرکت توزیع نیروی برق تهران تامین برق مورد نیاز شهروندان به شکلی پایدار و ایمن است گفت: در این زمینه نیز نیازمند همکاری مشترکان در رعایت الگوی مصرف برق هستیم.

به گزارش ایرنا، وزارت نیرو در راستای پشتیبانی از زیرساخت های انرژی کشور، طرح های متعددی را در دستور کار خود قرار داده است که کاهش و تعدیل روشنایی معابر درون و برون شهری از جمله مهم ترین این طرح هاست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha