امیدآفرینی رویکرد برنامه‌های دهه فجر امسال باشد

اراک-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: دشمنان نظام اسلامی نشاط و امید مردم را نشانه گرفته اند، بنابر این باید امیدآفرینی رویکرد اصلی برنامه‌های دهه فجر امسال باشد.

«بهروز اکرمی» روز دوشنبه در نخستین نشست ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: ملت بزرگ ایران در بهمن ۱۳۵۷ حماسه بزرگی آفریدند که باید این حرکت بزرگ مردمی را ارج نهاد.

وی با بیان اینکه مردم در بهمن ۱۳۵۷  با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، رژیمی که با آن هیچگونه سنخیتی نداشتند را برکنار کردند، اظهار داشت: در طول تاریخ  باید این سه شعار کلیدی را برجسته کرد و به نسل های آتی نیز انتقال داد.

اکرمی، بر صیانت از  آرمان های نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد و یادآور شد: رویکرد برنامه های دهه فجر امسال باید بر مبنای حرکت مردمی باشد  و ملت بزرگ ایران با هر نوع تفکر گرایش و سلیقه‌ای باید ندای جمهوری اسلامی را فریاد بزنند.

وی اظهار داشت : کیفیت‌بخشی برنامه‌های دهه فجر باید محور فعالیت روسای کمیته‌ها باشد و با توجه به شیوع بیماری کووید۱۹ اولویت برنامه‌های دهه فجر به صورت غیرحضوری و بهره‌گیری از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و همچنین صرفه جویانه خواهد بود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز گفت: با توجه به شیوع بیماری کووید ۱۹، امکان برگزاری برنامه‌های دهه فجر به شکل حضوری وجود ندارد  چرا که رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی و حفظ سلامت مردم در اولویت قرار دارد.

حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود :در دهه فجر امسال برنامه های متنوع و متعددی در فضای مجازی  برگزار می‌شود که در این راستا در روستای امیرآباد " شهرستان زرندیه " اجرای گروه سرود با حضور کودکان و نوجوانان  از فضای مجازی و صدا و سیما  پخش می‌شوده که نشان دهنده تبلور شور انقلابی در روستاها است.

وی تاکید کرد : انقلاب اسلامی در دهه فجر  امسال به ایستگاه چهل و دوم می رسد و در این ایام بیش از دو هزار برنامه در سطح استان برگزار می شود که باید از این  فرصت  در راستای وحدت آفرینی و نیل به آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی بیشترین بهره گیری را کرد.   

استان مرکزی ۱۲شهرستان و یک میلیون  ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha