شهردار باقرشهر: در اجرای پروژه‌ها؛ طراحی پدافندی در نظر گرفته شده‌است

شهرری - ایرنا - شهردار باقرشهر از توابع شهرستان ری با بیان اینکه در اجرای پروژه‌ها؛ طراحی پدافندی در نظر گرفته شده است، گفت: در همه طرح‌های عمرانی تمهیدات لازم به منظور آمادگی ارائه خدمات به شهروندان در شرایط بحران اندیشیده شده‌است.

به گزارش روز دوشنبه شهرداری باقر شهر، سعید استادفرج در حاشیه بازدید نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از روند تکمیل طرح های عمرانی این شهر افزود: در طراحی و ساخت پروژه ها ضمن حفظ تجهیزات و امکانات، اقدامات لازم برای استفاده از پروژه ها در زمان بحران را به کار بسته ایم.

این مسئول اظهار داشت: در حوزه پدافندی با تهیه و تدوین نقشه بحران و استفاده از نرم افزارهای تخصصی و تشکیل جلسات متعدد از تجربیات ارزنده اساتید بهرهمند می شویم.

وی خاطرنشان کرد: در سه نقطه شهر سه چاه متعلق به شهرداری با حجمی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلی لیتر آماده استفاده است که در صورت وقوع حادثه و قطع آب آشامیدنی شهر با کلرینه کردن و نصب شیر در سطح شهر می توان از آن استفاده کرد.

استاد فرج ادامه داد: چادرها و لوازم و وسایل مورد نیاز دیگر در زمان وقوع بحران در سوله های شهرداری مهیا شده و تا زمان استفاده در موقع بحران از آنها مراقبت می شود

استاد فرج اضافه کرد: در حوزه پدافندی بر خلاف شهرداریهای دیگر؛ با پیش بینی لازم و داشتن تجارب و کار در شهرهای بحران خیز نگاه ویژه ای در این حوزه داریم.

کسب رتبه برتر استان تهران توسط شهرداری باقرشهر  در حوزه حمل و نقل و ترافیک

وی اعلام کرد: به مناسبت ۲۶ آذرماه روز ملی حمل و نقل؛ شهرداری باقرشهر بنابر اقدامات ترافیکی و ارزیابی صورت پذیرفته معاونت هماهنگی امور عمرانی در استان تهران و در میان ۴۳ شهرداری موفق به کسب رتبه برتر شد.

 شهردار باقرشهر ضمن قدردانی از تلاش و خدمات حوزه حمل و نقل شهرداری گفت: بسیاری واحدهای ما موفق به کسب رتبه در استان تهران شده اند، و این نشانه روند رو به جلو و قرار گرفتن در مسیر تعالی و پیشرفت مجموعه تلاشگر شهرداری است.

وی کسب این عنوان را افتخاری دیگر برای شهروندان خواند و افزود: در ارزیابی های صورت پذیرفته این مجموعه در عرصه خط کشی و نصب علائم ایمنی و راهنمایی و رانندگی و رعایت کلیه اصول و بهره مندی از حضور کارشناسان با تجربه، به این رتبه دست یافته است و مایلم از اعضای شورای اسلامی که با همراهی و مساعدت ایشان، موفق به اجرای برنامه های پیش بینی شده شده ایم، تقدیر و تشکر کنیم.

باقرشهر با حدود ۶۰ هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای حاشیه ای کلان شهر تهران هست که در محور ارتباطی تهران قم و در حوزه استحفاظی شهرستان ری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha