والیبالیست مهابادی به تیم لیگ برتری آذرباتری ارومیه پیوست

مهاباد- ایرنا- رییس هیات والیبال مهاباد گفت: "محمد بربست" والیبالیست "پشت خط ‌زن" این شهرستان با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم لیگ برتری آذرباتری ارومیه پیوست.

هیرش وقاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بازیکن جوان مهابادی سال قبل در تیم جوانان شهرداری ارومیه در لیگ جوانان والیبال کشور حضور داشت و پس از جلب نظر مسوولان تیم لیگ برتری آذرباتری ارومیه به این تیم پیوست.

وی با بیان اینکه این بازیکن برای نیم فصل دوم می تواند برای تیم خود به میدان برود، ادامه داد: "محمد بربست" متولد سال ۱۳۸۱ با قد ۲ متر و ۵ سانتیمتر، یکی از استعدادهای والیبال مهاباد است که با روندی روبه رشد به تیم سوپر لیگی آذرباتری ارومیه پیوسته است.

رییس هیات والیبال مهاباد اضافه کرد: ماه گذشته نیز "آرش عثمانی"، "زانیار اشکوتی" و "آروین حسن‌خالی" والیبالیست‌های نوجوان این شهرستان قرارداد خود را به مدت یک فصل با باشگاه راهیاب ملل مریوان تمدید کردند.

وقاری اظهار داشت: با توجه به اینکه هیات والیبال مهاباد در سطح رقابت‌های لیگ والیبال کشور امسال نماینده‌ای ندارد، بازیکنان مستعد این شهرستان برای حفظ آمادگی و تداوم ورزش حرفه‌ای خود به عضویت تیم‌های سوپرلیگی والیبال روی آورده‌اند.

وقاری با بیان اینکه هم ‌اکنون بیش از پنج بازیکن مستعد این شهرستان در تیم‌های مختلف لیگ برتر والیبال کشور بازی می‌کنند، گفت: "فرهاد پیروت‌پور" والیبالیست پشت خط‌زن این شهرستان نیز هم‌اکنون در تیم والیبال لیگ برتری شهرداری ارومیه بازی می‌کند.

شهرستان ۲۴۰ هزار نفری مهاباد دارای ۹ هزار ورزشکار در قالب ۴۳ هیأت، ۷۰ باشگاه خصوصی و ۲۰ باشگاه دولتی است.

تیم‌های شهرداری و آذرباتری ارومیه ۲ نماینده استان آذربایجان‌غربی در لیگ برتر والیبال هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha