سردار بوکان آماده رویارویی با حریفان خود در لیگ فوتبال دسته ۲ شد

مهاباد- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال سردار بوکان با بیان آمادگی کامل این تیم برای حضور قدرتمند در لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور، گفت: بازیکنان این تیم تصمیم گرفته‌اند نخستین گام را امروز مقابل مس شهر بابک محکم بردارند.

"آزاد آفریدون" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی تیم‌های لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور مدعی صعود به لیگ دسته یک است و با آمادگی پا در میدان فصل جدید گذاشته‌اند که بازیکنان این تیم نیز عزم خود را جزم کرده‌اند که گام نخست خود را امروز مقابل حریف محکم بردارند.

وی ادامه داد: این تیم تاکنون تمرین و بازی‌های تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشته است و برای طی پله‌های موفقیت تا صعود به لیگ دسته یک باید جدی‌تر از فصل‌های قبل کار کند.

سرپرست تیم فوتبال سردار بوکان با بیان اینکهبازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار هستند بیان کرد: از تیم حریف شناخت نسبی داریم و کادر فنی در مورد شرح وظایف هر بازیکن جداگانه با آنها صحبت‌هایی را  انجام داده اند تا تاکتیک مورد نظر کادر فنی را در زمین به خوبی پیاده کنند.

"آفریدون" در خصوص عدم حضور تماشاگران در بازی امروز افزود: گرچه در بازی امروز از حضور هواداران برخوردار نیستیم اما قلب هواداران سردار به عشق این تیم می‌تپد و هر چه در توان داریم برای کسب موفقیت به کار می‌گیریم.

وی از هواداران پرشور سردار تشکر کرد و ادامه داد: این تماشاگران پرشور حتی در تمرین‌ها هم تیم را تنها نگذاشته‌اند و امروز با تمام توان سعی خواهند کرد با کسب امتیار مقابل میهمان خود جواب اعتماد کادرفنی رو در داخل زمین داده و با سه امتیاز از زمین خارج شوند.

تیم فوتبال سردار امروز دوشنبه هشتم دیماه ساعت ۱۴ در ورزشگاه خاتم‌الانبیا میزبان تیم مس شهر بابک است.

امروز یاسر خانفام،حسن یعقوبی، بهمن محمودی و امیر پورفتحی قضاوت بازی تیم سردار و مسن شهر بابک را بر عهده دارند و ناظر داوری این بازی نیز به عهده ایرج ساعدی خواهد بود.

بازی هفته گذشته سردار بوکان با شهدای بابلسر برگزار نشد

تیم فوتبال "سردار بوکان" نماینده استان آذربایجان‌غربی در لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور، امروز حریفان خود را شناخت تا از هفته آخر ماه جاری، رقابت‌های خود را در این لیگ آغاز کند. 

سردار در گروه دوم این رقابت‌ها با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، مس شهربابک، شهیدقندی یزد، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم‌گروه شده است. 

این تیم طبق برنامه در هفته‌های اول تا چهارم به ترتیب با شهدای بابلسر در بابلسر با مس شهربابک در بوکان با پاس همدان در همدان و با نیروی‌زمینی تهران در بوکان دیدار خواهد کرد. 

سردار بوکان فصل گذشته در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با هفت برد، ۹ مساوی و ۱۰ باخت و ۳۰ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت. 

این تیم پنج فصل است در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد ولی تاکنون موفق نشده به لیگ دسته یک کشور صعود کند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha