۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۰:۰۸
کد خبرنگار: 2218
کد خبر: 84163967
۰ نفر

برچسب‌ها

سردار نقدی:شخصیت شهید سلیمانی تحریف نمی‌شود

اهواز - ایرنا - معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت:خیلی‌ها سعی کردند که شخصیت شهید سلیمانی را تحریف کنند اما آثار و تفکر او به قدری واضح و روشن است که جای تحریف ندارد.

سردار محمدرضا نقدی شامگاه یکشنبه در آیین اختتامیه یادواره تولیدات رسانه‌ای مکتب شهید سلیمانی که به میزبانی اهواز برگزار شد اظهار داشت: باید بتوانیم مکتب و مرام او را بشناسیم و امانتدار او باشیم.
وی افزود: ضرورت دارد وصیت نامه این شهید بزرگوار در کتاب‌های درسی دانش‌آموزان و دانشجویان گنجانده شود و باید با پیاده‌سازی مکتب و تفکر شهید سلیمانی به تربیت جامعه توجه داشته باشیم.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی مکتب شهید سلیمانی را مکتب جهاد و مبارزه دانست و گفت: تمام زندگی این شهید بزرگوار و ۴۰ سال مبارزات وی  یکپارچه جهاد و ایستادگی است و مکتب او مکتب عشق به شهادت‌طلبی و دفاع از نظام اسلامی است.
وی ادامه داد: سربازی در رکاب امام خامنه‌ای، پرهیز از جناح‌بازی و رنگ‌های سیاسی، تواضع و فروتنی، مرزبندی با دشمن از جمله موارد مهم در مکتب شهید سلیمانی است و او اصل ولایت فقیه، اعتقاد به جمهوری اسلامی، به‌کارگیری افراد پاک دست، مقابله با فساد و خدمتگزاری و احترام به مردم را از اصول مهم برمی‌شمارد.
نقدی تصریح کرد: شهید سلیمانی شناسنامه ملت ایران است و پس از شهادت ایشان تمام ملت یک صدا اعلام کردند " من هم یک سلیمانی هستیم" مکتب او مکتب ملت ایران است و ملت ایران را باید با چنین شخصیتی شناخت.
وی اصل اساسی و مهم وصیت نامه شهید سلیمانی را ولایت فقیه عنوان کرد و گفت:سردار سلیمانی معتقد بود باید از اصول که همان ولایت فقیه است مراقبت کرد و تا آخر با ولایت فقیه ماند چراکه این ولایت همان ولایت علی‌بن ابیطالب است و مسیر درست حمایت بدون هرگونه ملاحظه از انقلاب، جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران یاد آور شد: انتقام سخت در راه است و چیزی که باید به دست جوان‌های این مملکت و جوانان امت اسلام محقق شود بیرون راندن آمریکا و محو رژیم صهیونیستی است و عکس شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت در دیوارهای مسجدالاقصی نصب خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =