استاندار کردستان: به زودی برای ساماندهی خیابان فردوسی تصمیم می‌گیریم

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: در بازە زمانی چند روز آینده تصمیم نهایی و قطعی در خصوص ساماندهی خیابان فردوسی سنندج گرفته خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بهمن مرادنیا شامگاه یکشنبه در نشست با نمایندگان مغازه داران معترض به حضور دستفروشان خیابان فردوسی سنندج اظهار داشت: ما به عنوان مدیر در قبال زندگی و معیشت همه شهروندان مسوولیت داریم و در چند روز آینده نسبت به چگونگی کسب و کار در این محل و ساماندهی دستفروشان تصمیم خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه خیابان فردوسی سنندج یک خیابان عمومی و متعلق به همه شهروندان است، افزود: هدف ما از تبدیل خیابان فردوسی به پیاده راه نظم بخشی به مرکز شهر و ایجاد آرامش و امنیت برای مردم است و اجازه نخواهیم داد این اصل توسط هیچ شخص یا گروهی مورد خدشه قرار گیرد.

استاندار کردستان با بیان اینکه بیش از ۲ دهه است که دستفروشی در این خیابان رواج دارد و افرادی نیز از روی نیاز و کسب معیشت در آن دستفروشی می کنند، اضافه کرد: تصمیمی که در این باره گرفته خواهد شد بر مبنای واقعیت و تامین درخواست های به حق خواهد بود.

مرادنیا یادآور شد: امکان فعالیت دستفروشان واقعی در نقاط مختلف شهر و از جمله خیابان فردوسی بررسی خواهد شد و از مغازه داران و دستفروشان نیز می خواهیم در این راه با شهرداری همکاری و تعامل سازنده داشته باشند.
هفته گذشته استاندار کردستان در جلسه ای ۲ ساعته با نمایند گان دستفروشان مستقر در خیابان فردوسی به گفتگو نشست و در جریان درخواست ها و مشکلات آنان قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها