سرمربی سن ایچ از کیفیت پایین بازی و سوت های داور گلایه کرد

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم سن ایچ ساوه از سطح ضعیف بازی مقابل فرش آرا مشهد و همچنین سوت های داور مسابقه که منجر به پنج خطا شدن تیم و اخراج یکی از بازیکنان کلیدی شد، اظهار گلایه و نارضایتی کرد.

به گزارش ایرنا، «جواد اصغری مقدم» عصر یکشنبه در پایان دیدار تیم تیم های سن‌ایچ و فرش‌آرای مشهد که در سالن فجر ساوه برگزار شد، اظهار داشت: بازی پربرخوردی را شاهد بودیم اما کیفیت و سطح نمایش بازیکنان چندان رضایت بخش نبود و در نهایت با تساوی به پایان رسید.
وی بیان کرد: داوری ناعادلانه، تیم سن‌ایچ را در حالت پنج خطا قرار داد و در نیمه دوم نیز بهترین بازیکن تیم سن ایچ یعنی مهدی کریمی را بی دلیل اخراج شد که منجر به خستگی سایر بازیکنان با یک یار کمتر شد.
سرمربی تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه افزود: در هفته چهارم لیگ برتر به مصاف تیم حفاری اهواز خواهیم رفت و با آگاهی به سخت بودن دیدار با تیم هایی نظیر فرش آرا و نماینده اهواز اما با برنامه ریزی مناسب در میادین حضور می یابیم.

اصغری مقدم عنوان کرد: تیم سن‌ایچ نیمه نخست این بازی را با زدن سه گل و خلق چندین موقعیت گل پشت سر گذاشت اما بازی در نیمه دوم کیفیت لازم را نداشت و در نهایت به تساوی منجر شد.
وی گفت: تمرینات و تلاش بیشتر در بازی‌های آینده قطعا شرایط تیم را بهتر خواهد کرد.
در هفته سوم لیگ برتر فوتسال ایران، دیدار تیم های تیم سن‌ایچ ساوه و فرش آرای مشهد با نتیجه تساوی به پایان رسید.

نماینده ساوه در پایان هفته سوم با کسب هفت امتیاز در صدر جدول گروه ب مسابقات لیگ برتر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها