لایحه دولت در نحوه استفاده از خانه های سازمانی بررسی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی لایحه دولت در نحوه استفاده از خانه های سازمانی برای نیروهای مسلح گفت .

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «ابوالفضل عمویی» در تشریح نشست عصر یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران افزود: در این جلسه لایحه نحوه استفاده از خانه های سازمانی بررسی شد. البته پیش از این قانونی مصوب ۱۳۶۳ برای استفاده از خانه های سازمانی ارتش بود که این قانون در جلسه مذکور به نحوه استفاده از خانه های سازمانی نیروهای مسلح بر اساس لایحه دولت اصلاح شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیح داد که  ۹ ماده این لایحه مورد بررسی و مشورت  قرار گرفت و پس از شنیدن دیدگاه ها و نظرات مختلف، این ۹ ماده به تصویب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رسید و برای بررسی به صحن علنی مجلس ارجاع خواهد شد.

عمویی تاکید کرد: این لایحه که از دولت به مجلس ارائه شده است، نحوه استفاده از خانه هایی سازمانی برای ارتش، وزارت دفاع، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیروهای مسلح را تشریح کرده است.

وی یادآورشدکه در این جلسه نمایندگانی از ارگان های مختلف نیروهای مسلح حضور داشتند و نظرات آنها نیز بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس همچنین افزود که موضوع امنیت آب در کمیسیون مطرح و مقرر شد کمیته ای ذیل کمیسیون برای امنیت آب تشکیل شود و ریاست آن پس از رای گیری به «مرتضی محمودوند» نماینده مردم خرم آباد سپرده شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha