بهره‌برداری از ۶ ایستگاه هوایی توزیع برق در شاهرود آغاز شد

شاهرود - ایرنا - مدیر توزیع برق شاهرود از احداث و تقویت ۶ ایستگاه هوایی توزیع برق به منظور تامین و تغذیه برق مشترکان این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، جمال فرخ زاده شامگاه یکشنبه  اظهار داشت: این ترانس ها با مجموع قدرت ۸۵۰ کیلوولت آمپر در قلعه عضدی، مرکز جراحی شفا، خیابان موعود شهرک گلستان، روستای کلاته میرزا، چاه آب آشامیدنی شماره یک شهرک انقلاب و منطقه عامری نشین طرود، نصب و مورد بهره برداری واقع شده است.
وی با بیان اینکه به همراه نصب این تعداد پست هوایی توزیع برق، ۱۵ عدد برق گیر ۲۰ کیلوولت، ۱۵ سری کات اوت فیوز و دو اصله پایه بتونی هم نصب شده است، افزود: عملیات احداث، بهینه سازی و جابجایی ۶ هزار و ۱۵۹ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی و زمینی در نقاط مختلف شهرستان، از دیگر فعالیت های این اداره در عرصه خدمت رسانی محسوب می شود.

فرخ زاده با اشاره به این که برای کاهش تلفات و رفع کاهش ولتاژ خیابان خرقانی، ۷۸۸ متر شبکه فشار متوسط زمینی با کابل ۲۰ کیلوولت به منظور نصب پست هوایی احداث گردید، ابراز داشت: نصب ۵۱ عدد تیغه جداکننده جهت سرکابل پست های زمینی، از جمله اقدامات به عمل آمده توسط گروه های عملیاتی این مدیریت است.

 اوایل تیرماه امسال افزایش ظرفیت و راندمان نیروگاه شهید بسطامی شاهرود با حضور وزیر نیرو به شیوه ویدیو کنفرانس آغاز شد.

اداره توزیع برق شاهرود به حدود ۱۰۰ هزار مشترک برق رسانی می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها