۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 84163739
۰ نفر

برچسب‌ها

رودخانه یالیان الوند ایمن شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: رودخانه یالیان الوند پس از انجام عملیات ایمن سازی، رفع انسداد و بازگشایی شد.

به گزارش ایرنا، قدرت اله مهدیخانی روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح کانال آبرسانی و رفع تصرف و بازگشایی مسیر مسدود شده انتهای رودخانه یالیان که به مناسبت پنجم دی ماه روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی در شهرستان البرز برگزار شد، اظهار داشت: یالیان یکی از رودخانه های خطر ساز استان بود که در سالهای گذشته دچار طغیان شده و موجب آبگرفتگی بخشهایی از شهر الوند شده بود.

این مسوول گفت: با هماهنگی های انجام شده، انتهای مسیر این رودخانه که به دلیل عملیات عمرانی مسدود شده بود که امروز پس از پایان این طرح بازگشایی و ایمن سازی شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین ادامه داد: در سال گذشته ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات ماده ۱۰ مدیریت بحران استان، به انجام پروژه‌های رفع خطر و پیشگیرانه در حوزه مدیریت بحران استان قزوین تخصیص یافته است.

این مسوول با بیان اینکه قزوین از استان های حادثه خیز کشور است،افزود: اجرای طرح های پیشگیرانه موجب کاهش خسارات جانی و مالی در هنگام بروز حوادث غیرمترقبه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها